Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is vàrjàtok màr a nyarat?...

Ti is vàrjàtok màr a nyarat? Szerintetek is az a legjobb évszak?

Figyelt kérdés
Sok buli, haverok, csajok, szex, programok, jo ido, lengen oltozott lanyok mindenhol. Ugy varom mar. Hogy birjam ki addig??
2019. márc. 7. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Munkával. :)
2019. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Utálom a nyári meleget.
2019. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a nyarat. A bulizás pedig nem évszaktól függ, nekem speciel a tavasz a kedvencem
2019. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De nyaron meg jobb minden. A bulik is.
2019. márc. 7. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Nyáron vana szülinapom, mégsem szeretem ezt az évszakot. Főleg a fülledt meleg, forróság miatt.


Szerencsmre napközben egy légkondicionált irodában ülök és hajnalban meg este vagyok az utcén, amikor nem olyan vészes a helyzet, mint pl délben, egykor, kettőkor.


De ott vannak a szabad hétvégék, amiko kvázi semmit sem lehet kint csinálni.


Nyáron mindig csak várom, hogy jöjjön az ősz.


Az egyetlen előnye a Nyárnak, hogy reggelente a munkába menet fele annyian vannak a buszon, mert az iskolákban szünet van. :)

2019. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem, szar a meleg meg a napsütés.


Kicsit jobb lenne, ha a pasikat nyárra elzárnák valahova, hogy ne bámészkodjanak. Stresszmentesebb lenne.

2019. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Abban semmi rossz nincs ha valaki nézelödik.
2019. márc. 7. 18:36
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Tavasz-kora nyár a legjobb. Nem szeretem a 30+ fokot.


De összességében várom. Munkában van klíma, hétvégente meg szeretek a természetben lenni, ott lehet izzadni nyugodtan.

2019. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Én csak a mezítlábas nők végett várom:).
2019. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Legjobb évszak szerintem, nem kell 500 réteg ruha. Ha le akarok szaladni a boltba vagy kutyát sétáltatni elég egy papucs is.

Én a telet utálom,utálok fázni,utálok beöltözni,ha bemegyek egy boltba leizzadok majd újra ki a hidegbe áááá...fújj... inkább rohadjon le rólam a bugyi is,de akkor is a nyár a kedvenc. Imádok vízparton lenni, sokat járunk Duna partra hétvégente napozni,fürdeni tök jó kikapcsolódás.


Én valószínű végig dolgozom,mert nálunk a nyár főszezon ilyenkor van több meló. Nyilván egy hét szabit kiveszek,de amúgy végig meló. Hétvégeken tudok lazítani.


Mondjuk én csak azt utálom,hogy minden pasi nyár csorgatva bámul,meg fütyörészik. Ezt az egyet nem szeretem. Zavaró.

2019. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!