Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon bunkó vagyok most a...

Nagyon bunkó vagyok most a lány szemében?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tartozom a neveletlen kategóriába, épp ezért zavar nagyon ez az eset.

Történt az, hogy egy állomáson két lánnyal vártam a vonatot, és pont előttem állt meg az ajtaja. Erre én hogy-hogy nem felszálltam a két lány előtt. El voltam gondolkodva, a hátamnál is álltak majd utána jutott eszembe... Majd lesült a képemről a bőr, de hát már késő volt. A másik gond pedig, hogy látásból ismerem is az egyik lányt, a szüleink ismerik egymást jól.

Nagyon idegesít mert ilyet nem is csináltam máskor, előre engedek mindenkit, idegeneknek is átadom a helyem buszon, villamoson stb.

Emiatt elkönyvelhetett parasztnak?



2019. márc. 8. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban jól nevelt lehetsz,ha utólag pörög rajta az agyad pedig tök felesleges :)

Lehet eszükbe jutott de nem hinném,hogy parasztank gondolnak.

Velem is kismilliószor előfordult,hogy basszus az ajtót bezártam az orra előtt,elfelejtettem bocsánatot kérni mert bambultam meg ilyenek.

Ne foglalkozz vele,nem hinném, hogy ezentúl máshogy néznének rád.

2019. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod a dolgot.A nők nem azért vannak,hogy mindig kinyaljuk a s*g*güket.És mi sem ettől leszünk férfiak.Úgyhogy nyugi,nem ettől leszel bunkó:)
2019. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó teljesen egyetértek veled. ;)
2019. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor kaptál egy zöldet:)
2019. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es de azer is :D
2019. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kössz:)
2019. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!