Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet, hogy egyeseknek...

Miért lehet, hogy egyeseknek sikerül, amit elterveztek, másoknak nem?

Figyelt kérdés
A ti környezetetekbe van ilyen? Az én látásmódommal van gond? Ha őszinte vagyok magamhoz, akkor igen, nálam a hiba, szóval a nem bántó, de őszinte válaszokra is nyitott vagyok. Van egy ismerősöm, akinek mindig minden úgy jön össze, ahogy azt szeretné. Autó, munka, esküvő, ház, gyerek, minden. Ezzel szemben, nekem semmi támogatásom, és mindenért meg kell harcolnom. Persze, lehetnék büszke, mert minden segítség nélkül érek el szép eredményeket, míg neki sokkal nagyobb hátszele van...de büszkeség helyett irígy és fáradt vagyok. Megszakítottam vele a kapcsolatot, igyekszem nem gondolni rá, de olyan igazságtalannak tartom, hogy sokkal többet teszek, mint ő, mert sokkal mélyebbről jövök (három h-s családból, ő rendezett körülményekből), de mivel ezt általában nem tudják rólam, semmivel sem kapok több elismerést. Tudom, hogy lehúzó, helytelen ez a gondolkodás, de nem tudok tőle szabadulni, időnként úgy rám tör.
2019. márc. 8. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem EQ tol fugg


Az en ismeroseim olebe is minden belepottyan ugy hogy nem is akartàk mig nekem elerhetetlen alom


Pl bnomnek a pasija adott autot fizeti neki a jogsit biztositast, bnőm 8 altalanos vegzettsegu en diplomas. Őt eltartjak en meg egyedul tartok fent albit nem tudok kocsira is koltsegelni. Ő plane nem is akart, nekem meg àlmom a kocsi.

Ja es őt a tenyerükön hordozza mindenki engem meg kihasznalnak.

Egy pelda volt az ezerbol.

2019. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

Az élet igazságos, aki rosszul lát az jobban hall, aki rosszul hall az jobban lát, akinek meg rövidebb az egyik lába annak hosszabb a másik.


Ne foglalkozz másokkal, se sikeresebbekkel se kevésbé sikeresekkel, az ha másokhoz hasonlítod a saját életed csak arra jó, hogy bármit is érsz mindig legyen miért irigykedned másokra. Mindig magadhoz mérd csak magad, törekedj hogy minden nap fejlődj egyre jobb ember legyél, mert az egyetlen igazi ellenfeled te magad vagy.

2019. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos az élet ilyen.


Ezért nem kell hasonlítani magunkat másokhoz, azt kell nézni a saját lehetőségeinkkel hogyan élhetnénk.


Azt sem szabad, hogy ellenérzés alakuljon ki bennünk csak azért mert a másiknak jobb. Mert attól nekünk nem lesz jobb (maximum rosszindulatú proliként fogunk viselkedni).


Az is hibás, hogy extra elismerést vársz el mindenért. Lentről indultál, magadnak kell mindent megteremteni...na bumm. Senkit nem érdekel, hiszen mindenki a maga baját érzi a nagyobb problémának.

2019. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!