Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudok is úszni meg nem is?

Tudok is úszni meg nem is?

Figyelt kérdés

Ha beleugrok a vízbe akkor 50 métert is leúszok simán, vagyis nem süllyedek el menet közben. Viszont ha meg kellene állni és fent maradni egy helyben akkor elsüllyednék, lebegni a víz tetején sem nagyon tudok.

Van olyan barátom aki egy métert nem tudna úszni mert elsüllyedne, ő azt mondja magáról, hogy nem tud úszni, amit meg is értek.

Na de velem akkor mi a helyzet?



2019. márc. 9. 15:26
 1/7 anonim válasza:

Én is így vagyok ezzel,letudok úszni akármennyit,de ha elfáradok akkor nagyon nem tudom fenttartani magam.

Egy helyben megtudok állni,és fenntartani magam,mert a lábammal és kezeimmel mozgok a víz alatt.

Próbáld meg olyan "GTA SAN ANDREAS-osan" fenttartani magad egy helyben és sikerülni fog :DD

2019. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mint a népmesében. Én meg "bármennyit" leúszok, ha végig kint van a fejem a vízből. De ha le kell merülni, akkor vége a dalnak.
2019. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz úszni de azért medenceőrnek ne jelentkezz.


Az emberek java nem profi úszó és az úszástudás alatt azt érti, hogy nyugodt vízben nem fullad meg és mellúszásban elevickél.

2019. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudsz úszni, csak ki tudsz vergődni a medence széléig
2019. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát annak biztos, hogy nem jelentkeznék, nem is érdekelne amúgy abszolút az egész úszás, (strandra is csak hülyéskedni járok meg csúszdázni a haverokkal) viszont a munka megköveteli, hogy tudjak úszni. Noha nem kell használni soha, csak egy nap a képzés során bemutatni, hogy valóban tudok is.
2019. márc. 9. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudod "taposni" a vizet. Ezt könnyen megtanulhatod olyan mélységű vízben, ahol még leér a lábad. Egyszerűen csak próbálsz olyan mozdulatokat végezni a lábaddal/kezeddel, amitől nem süllyedsz el. Egy idő után rá fogsz érezni.
2019. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Az előzővel egyetértek, vizet taposni nem tudsz. Úszni igen... “Tread water” kulcsszóval keress videókat a youtube-on. Innen ellesheted a technikát. Nem nehéz. Gyakorold!
2019. márc. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!