Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatal nők miért telefonozna...

A fiatal nők miért telefonoznak állandóan?

Figyelt kérdés
Buszon is folyton azt látom, hogy egyfolytában a telefonjukat piszkálják. Egyáltalán azt se értem, hogy egy fiatal lánynak mik azok a fontos információk, amiket mindig meg kell osztaniuk másokkal? Facebookoznak, pasiznak ilyenkor vagy mégis mit csinálnak rajta állandóan? Szerintem amúgy marhára idegesítő.

2019. márc. 10. 13:22
1 2 3
 1/30 Karena26 válasza:
82%
Amiért te, és más fiatal férfiak. ;)
2019. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
#1 én azért nem csinálom közel sem annyit. Akkor nem is tudnám is megfigyelni.:)
2019. márc. 10. 13:26
 3/30 anonim ***** válasza:
22%
Férfiaknak irkálnak....
2019. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
87%
En kulfoldon elek, sokat dolgozom es sportolok, igy a koztes idoket arra hasznalom h valaszolok, beszelek baratokkal, csaladdal. Plusz sokat hasznalom a GPS-t mert eleg nagy varos.
2019. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ilyen tinder meg hasonló appokon lóghatnak annyit?
2019. márc. 10. 13:35
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

Buszon munkába menet van időm híreket olvasni. Máskor nincs.

Vagy hosszabb úton könyvet olvasok. Több könyv van a mobilomon, mint amennyit egyesek egy élet alatt elolvasnak.

2019. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Facebook, internet, messenger. Esetleg hosszabb úton olvasok. Ilyenkor "élem ki magam" az online világban, így otthon már nincs a kezembe ragadva se a telefon se a laptop.
2019. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

"Ilyen tinder meg hasonló appokon lóghatnak annyit?"


Nem. Van jobb dolguk is.

2019. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%

Nincs is tinderem. Más se.

Van e-book olvasó, pou, candy crush, farm heroes, kalóriabázis, menstruációs naptár, meg hasonlók. Egyedül facebook és messenger, még viber sincs. És eltört a tévé távirányítója, letöltöttem rá egy appot.

Olyan is volt, hogy gyors írtam egy e-mailt, vagy rendeltem ezt-azt.

Tudod, az interneten nem csak ismerkedni lehet.

Lehet, hogy épp sikerült foglalni egy jó kis utazást akciós áron, te meg azt látod, hogy a lány mosolyog és pötyög a mobilon.

2019. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
14%

Unatkoznak,és kitöltik a buszozási időt

Esetleg talán folytatják az iskolában már elkezdett, de félbeszakadt beszélgetésüket

Vagy megőrjíti őket a magány, úgyhogy muszáj mindig folymatosan közösségi életet élniük

2019. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!