Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem vagy ismert akkor egy...

Ha nem vagy ismert akkor egy senki vagy?

Figyelt kérdés
Én állandóan ezt tapasztalom. Mi lett ezzel a gyönyörű világgal? Az emberek teljesen elrontják. Sokkal nehezebb ismerkedni, párt találni, a közösségi felületek jelenléte miatt. Ha nincs több száz, neadjisten ezer követőd, lájkod, ismerősöd, akkor elbújhatsz, nem érsz semmit. Személyes példák: Ha találkozok egy ilyen emberrel az utcán és egyedül van, akkor nagyon halkan tán köszön, de ha barátokkal van, akkor mintha észre sem vett volna...És ezekkel az emberekkel 1 hete még buliztam, együtt nevetgéltünk, most meg letagad az utcán...Ha meg netán kiderül, hogy csak 60 követőm van instán, akkor de gáz, senki sem ismer... pedig az ismerőseim fele fent sincs ezeken az oldalakon...vagy ha nincs fent 20 kép rólam... ugyanaz a helyzet. Fél éve csináltam egy trükköt, kitettem egy képet, alig páran kedvelték be. Viszont vettem pár dollárért 100 lájkot, csupán kíváncsiságból, hogy mi fog történni. És nemsokkal ezután az ismerőseim is elkezdték lájkolni, azok is, akik soha a büdös életbe nem törődtek velem. Jöttek a hozzászólások, hogy milyen fasszagyerek vagyok stb. Azt se vették észre, hogy full kamu volt az lájkok nagyrésze...De ez annyira szánalmas. Ha ismert vagyok, akkor kinyalják a seggemet, ha meg nem, nincs fényűző életem képekben, akkor meg is rohadhatok, senki le nem fog sz*rni. Mostanában szvsz nagyon e köré centralizálódott a világ, és hiába mondja bárki, hogy le kell tojni ezeket, és a saját elveid szerint élni, nemfog működni. Előbb-utóbb beadod a derekad. És ez még csak rosszabb lesz. Nektek mi erről a véleményetek, tapasztalatotok?

2019. márc. 10. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A modern technológia előre fejlődött,és folyamatosan fejlődik. Így mindenki csak online él. Az emberek egyre jobban elfognak butulni. Jelenleg ez történik. Minden a modern technológiának,a felgyorsult világnak ez az oka. 10-20 év múlva annyira hülye lesz a világ,és egyre kevesebb normális ember marad a Földön.
2019. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vagyok se fészen se instán, mégse érzem magam senkinek. Te gondolod magad annak, és így is éled az életed. Nagyobb jelentőséget tulajdonítasz ezeknek a hulladék oldalaknak, mint amekkora valójában van. Élj igazi életet, legyenek igazi ismerőseid, igazi barátaid, és tojd le ezeket a pózer, ecsetfejű majmokat.
2019. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne gond hogy nincs több száz ismerős aki úgy se köszön az utcán? Nem értem ugyanolyan ember vagy mint ezek
2019. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Senki vagyok. Gondolj bele miért jó valakinek lenni és miért rossz. Engem full nem érdekel mi a trendi.
2019. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Zanzásítom a mondandóm. Az emberek egy része akkor is shegg volt amikor nem volt még net. Velük max akkor találkoztál, ha összefutottál velük az utcán. Nem köszöntek neked. Amikor lett net és fész meg társai, az embereket összerázták és a sok shegg akit addig elkerültél, mind az ismerősöd lett, mert egyszer már találkoztatok valahol, pedig rühellitek egymást vagy érdektelenek vagytok egymásnak.

Attól viszont még mindig ugyanazok az igazi barátaid, akik eddig. Ha pedig olyanokkal ismerkedsz, akik nem köszönnek neked, annak nem a fész és insta az oka, hanem az, hogy sheggekkel ismerkedsz és olyan körökben forogsz.

Nem lájkot kell venni és szociológiai terepmunkát végezni, hanem más körökbe kell járni.

2019. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Na ez velem pont fordítva történt. Ha úgy vesszük én is egy senki vagyok, de mellém szegődött párnak egy híresség. Najó nem olyan aki a csapból is folyik, de rendszeresen jár fellépni. És négyszer annyi like van az oldalán mint egy olyas valakinek aki szerepelt a tévében.
2019. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Van abba valami amit mondtok. Lehet akaratlanul is folyton ilyen közegekbe kerülök, ahol ez dominál, pedig tudatosan próbálok azért tenni, hogy elkerüljem ezeket az embereket, de valahogy mindig velük kerülök kontaktba. De kérdem én, mit lehet ezzel a megromlott tulajdonsággal tenni? Ha nem állok be a sorba, akkor különc vagyok, és furának tünnék az emberek szemében, mivel 2019-et írunk. Mellesleg, mint ahogy fent is említettem, elég sok igaz barátom van akire mindig számíthatok, és ők is rám, de ők régi barátok. Új embereket is szeretnék megismerni, tanulni, fejlődni, de valami miatt mindig elhalnak ezek az új kapcsolatok, általában a szintén fentebb említett okok miatt. Az emberek nagyrésze már tényleg csak az online világban létezik.
2019. márc. 10. 16:22
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Én nem érzem magam senkinek. De totálisan nem érdekelnek,hogy mennyire vagyok népszerű,híres stb.

Én sztm egy ember nem attól lesz valaki hogy van 5ezer követője.

Hanem attól,hogy mit ért el az életben. Pl.:Lediplomázik,tisztességesen dolgozik stb. De amúgy se akarok híres lenni.

Az annyira rossz. Mindenki ismeri,követi,ha valakinek nem tetszik,akkor letámadják az utcán.

2019. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha pár dolláron múlik a boldogságod, akkor megéri, nem? Mást úgysem tudsz tenni.
2019. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

"Mostanában szvsz nagyon e köré centralizálódott a világ, és hiába mondja bárki, hogy le kell tojni ezeket, és a saját elveid szerint élni, nemfog működni." De. Fog.


A terv: Ki kell nőni a tizenkét évesek világnézetéből, amit a kérdésed sejtet. Bevállalod?


B terv: Vásárolj lájkokat, hogy valaki legyél, és valakinek érezd magad.

2019. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!