Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szóvá teszitek ha csak úgy...

Ti szóvá teszitek ha csak úgy beállnak elétek a sorba?

Figyelt kérdés
Bármilyen sor. Orvosnál érkezési sorrend, kajáldában, postán, buszra felszállva, stb. Vagy hagyjátok, mondván úgysem siettek annyira?
2019. márc. 11. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha sietek, úgy rendre utasítom, öröm nézni. Ha annyira nem és rossz napom van, csak beszólok valamit. Ha jó napom van, csak mosolygok szegény emberen. Nem mondom, hogy nem volt gyerekszobája, csak a tehén volt benne a radiátor...
2019. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem sietek és jó napom van, akkor nem érdekel.

Ha rossz napom van, akkor erőteljesen rászólok.

2019. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

#1-hez igyekszek tartani magamat.

Ha utolsó vagy és eléd áll, akkor mérlegelhetsz. Különben el KELL hajtani.

2019. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Igen és nem szoktam finomkodni. Ha volt olyan pofátlan, hogy elémálljon, akkor lesz annyi bőr a képén, hogy elviselje, amikor kiosztom és magam mögé rakom. Ez ritka, de az orvosnál (első órában receptesek, utána csak rendelésre érkezők) mindig előfordul olyan, aki "jajj még hadd menjek be a receptekkel fél órás késéssel."

Érkezz időben bzdmeg, vagy gyere vissza holnap. Utána meg kapom az átkokat az öregektől, hogy de udvariatlan a fiatalember...

2019. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Van hogy csak oda lökök egy "De tetszik sietni" kifejezést. Máskor elküldöm a búsba, közölve, hogy ha én és mindenki más sorban áll fél órája akkor ő se pofátlankodjon előre.


Kajáldában azokat nem szeretem, akik "foglalják" a helyet és amikor lassan én jönnék, még elém csődül egy fél munkahely.

2019. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Biztos siet biztos éhes biztos fáradt sok a dolga stresszes napja volt engem nem izgat nem fogom leharapni senki fejét ilyenért.
2019. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Akkor sem ha te vagy éhes, te sietsz vagy neked volt rossz napod?
2019. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kézrátétel a vállra és egy határozott "a sor mögöttem van" csodákra képes. Mindig, ha engedem legközelebb is megteszi.
2019. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kortól, nemtől függetlenül elzavarom a búsba.
2019. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki nagyon ügyes, és a dokinál beslisszol előttem, arra nincs mit mondani, mert egyesek tényleg nagyon gyorsak tudnak lenni.

ha más sorban tolakodnak elém, akkor eleve úgy felbosszantom magam, hogy már rég szóltam, mire egyáltalán észreveszem magam.

2019. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!