Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depresszios vagyok?

Depresszios vagyok?

Figyelt kérdés

En eddig biztos voltam abban, hogy nem vagyok depresszios, mivel ugxan miert is lennek? Viszont azt olvastam, hogy a depresszio onnan kezdodik, mikor mar meggatol a mindennapi teendoinkben.

Es ez gondolkodtatott el.

Ebben a felevben majdnem 2 jegyet rontottam. Semmi kedvem nem volt tanulni, nem birtam nekiulni, nem erdekelt. Ugy voltam vele, hogy meg belefer az egyes. Ha nekiultem tanulni, akkor csak huztam az idot. Nem aludtam, mivel tudtam, hogy tanulnom kell. Viszont a tanulashoz nem kezdtem hozza.

Emellett sportolok is. Ezt is teljesen hanyagoltam. Nem erzem, hogy jo lennek benne, nincs kedvem eljarni. Pedig nagyon szeretem ezt a sportot.

Itthon csak a szidast kapom, ereztetik velem, hulye vagyok. De ugyanez van a suliban is.

Egyszeruen nincs kedvem semmihez. Tenyleg semmihez.

Mar aludni sem alszom rendesen, vagy 3 orat alszom, vagy 13-at. Mindent csak halogatok.

A sirhatnek, 'depressziozas' este jon elo rajtam foleg. Nappal megvagyok, neha ugyan ott is van ez, ha elcseszik a kedvem, de alapbol sokat nevetek.

Szerintetek depresszios vagyok? Vagy csak lusta dog?



2019. márc. 12. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A lustaság is lehet depressziós tünet.
2019. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez még nem az.
2019. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell hatalmas tragédiákat átélni, hogy depressziós legyen az ember. Ha otthon csak a szidást kapod, nem gondolod, hogy az elég ok rá?


A lényeg, hogy nem a te hibád. Elég szomorú helyzet, és marha nehéz egyedül kijönni belőle. :( Érdemes lenne segítséget kérni.

2019. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!