Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mennyire ítélsz el egy...

Te mennyire ítélsz el egy olyan nőt, akinek eddig 5 abortusza volt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ mi volt az oka,hogy 5 abortusza volt,ha csak úgy megtette,akkor elítélem.
2019. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Igen, én nagyon elítélem és úgy általában minden normális ember. Ez nemcsak mérhetetlen felelőtlenségre vall, de lelketlenség ennyi babát megöletni.

Ez nem lehetett mind véletlen.

2019. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Semenniyre. Nem érdekel más ember szexuális és maganélete, egészségügyi története. Az ő dolga, senkinek semmi koze hozza.
2019. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem ítélem el, ha volt rá indoka. Alapból, én ellenzem az abortuszt, de vannak olyan helyzetek, mikor szükséges. Viszont 5 abortusz esetén nem tudom, hogy mennyire volt rá indok...mert egyszer elhiszem, hogy valahogy összejött, fiatal voltál még, nem szeretted volna stb. De hogy ötször?...
2019. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

Hát,ez már azért durva,hogy valaki ennyire nem tud védekezni.

Mert,ha valaki egyszer elmegy,mert beteg a magzat,az még oké.

De ha ennyiszer elmegy,akkor nem a magzatok a betegek.

2019. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
szerintem 1 max 2 belefér, de ha valaki 5x megcsinálja, az egy primitív állat szerintem.
2019. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Semennyire, bár jobban is vigyázhatna magára. Végtére is ezek orvosi beavatkozások.
2019. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha látnátok, hogy menekül a magzat, amikor kiakarják cibálni, másképp gondolkodnátok!

Az életéért kűzd már akkor is! Ez gyilkosság, bárhogy is próbáljátok túlmagyarázni! Remélem, ennyi abortusz után nem lehet gyereke!

2019. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Metionin ***** válasza:
72%
Semennyire. Véleményem lenne róla, pl. kíváncsi lennék rá, hogy hogy hozta ezt össze, hogy védekezett vagy egyáltalán védekezett-e de ítélkezni, azt nem szoktam ismeretlenek fölött.
2019. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Semennyire. Ez az a mélysége az életnek, amibe kívülről nem látni bele. Hogy mi az ő élete.
2019. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!