Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legrosszabb dolog,...

Mi volt a legrosszabb dolog, amit életetekben tettetek?

Figyelt kérdés
Nekem az, hogy kavartam egy olyan emberrel, akinek van párja (illetve ez még mindig tart).

2019. márc. 12. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Az,hogy hagytam egy számomra fontos embert kilépni az életemből.
2019. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a rossz alatt mit értünk, magunk számára rossz, vagy mások elleni cselekedet?
2019. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 nemaRendőrség ***** válasza:
98%
Hagytam valakit meghalni
2019. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Elvettem egy ember utolsó 2000 Ft-ját egy összetett képkeretbe való fotók belevagdosásáért.

Később visszajött, jól összevesztünk, visszaadtam a pénzt és megdumáltuk a dolgot. Bocsánatot kértem, de arra a napra már tele volt a tudatom mindenkivel.


De mindig visszagondolok rá, és mindig rosszul érzem magam tőle, és mindig eszembe jut, hogy "nem vagyok jó ember" és ettől gombóc nő a torkomban, és elszomorodom.

2019. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Az,hogy megszülettem.
2019. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Titokban felvettem hitelt, nem tudom visszafizetni, nem merem a szuleimnek elmondani.

A penzt elbaxtam.

2019. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#2: Mások elleni.
2019. márc. 12. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem listám van de leírom. Remélem megtisztelsz azzal hogy végig elolvasod.


Mikor még nagyon fiatal voltam bogarakat bántottam direkt.

Mikor elkezdődött a suli mentem a leghangosabbak után mert nem tudtam milyennek kéne lennem azt csináltam amit ők.

Csúfolódtam ha csúfoltak valakit, piszkáltam a szerencsétleneket én is volt hogy már sírt egy egy illető mert annyian cseszegettük egyszerre. (Nem tudom hogy tehetném jóvá de nagyon sajnálom és bánom)

Az élet nem viccelt mindez velem is megtörtént később csak nem olyan durván habár ugyanúgy szavakkal bántottak engem is, lenéző és megalázó volt velem pár ember. Volt hogy tetlegességig is fajult a dolog és kaptam. Ennek eredményeként mindent elhittem amit felém mutattak rólam. Elkezdtem úgy élni mint egy szánalmas gyenge és furcsa ember gyakorlatilag társaság kerülő lettem. Az élet megajándékozott azzal amit én is tettem a szerencsétlenekkel.

Így tanultam meg jól hazudni és lassan elfelejtettem milyen őszinteséggel megoldani a problémáim. Rengeteg embernek hazudtam csak azért mert nem akartam valamit és végig ott volt bennem a bolond remény, hogy a hazugságok működnek. Nem működnek a hazugságok! A legnagyobb hazugság hogy működik a hazugság. Ilyen mentalitással éldegéltem mint fóbiás hal a vízben ezért a hasonló emberek könnyen bizalmamba tudtak férkőzni. Olyan társaságokba keveredtem amik tele voltak különféle függőségekkel. Alkohol, cigaretta.. és mivel nagyon otthon éreztem magam elkezdtem én is. Ez egy nagyon rossz dolog amit magam ellen követtem el. Minden amit szeretni lehet feketévé és fehérré változott és egyre sötétebben láttam. Az iskola annyira nem motivált annyira hittem benne hogy balfac vagyok mindenhez hogy úgy is álltam hozzá akár egy balfac. Szenvedtem csak nem tanultam semmit nem is érdekelt semmi mindig azzal foglalkoztam amit nem akarok. Így nem nehéz kitalálni hogy a sulit befejeztem még a vége előtt és nagy csalódás voltam végig. Ezt is magam ellen követtem el. Dolgozgattam és tétlenkedtem felváltva de se füle se farka nem volt az egésznek a függőségeim mellett. Ezek alkohol és magány. A pénzt nem becsültem soha ezt is magam ellen vétettem. Már lehetne olyan életem ami sok embernek csak álom de nincs mert úgy futottam neki az egésznek mint egy balfac. Soha nem csaltam meg senkit és nem kavartam senkivel akinek párja volt. Nem vagyok szent de saját szándékból/önérdekből soha nem akartam és nem ártottam senkinek. Lehetne még ragozni de ha olvasni szeretnél ne egy balfac vallomását olvasd, hogy mit rontott el.


Ha tehetném és ott lehetnék a fiatal énem mellett amíg felnő, pofonverte ösvényen vezetném végig. De sajna nincs időgép :)

2019. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Mindig lesz újabbnál újabb dolog az életemben, ami mindig felülírja a másikat...
2019. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabbak inkább a gondolataim szerintem. Vagyis hogy az a legrosszabb amiket néha úgy éreztem elkövetnék mások ellen.

Tettekben talán az hogy nem mindig veszem észre ha kihasználok másokat. Elhanyagolok embereket. Nem vagyok valami kedves ha épp olyan a hangulatom. Ami legdurvább és leginkább törvénybe ütköző volt, az a lopás.

2019. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!