Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan hogy valaki általába...

Van olyan hogy valaki általában / állandóan pozitívan szemlél minden helyzetet és vidám is tud maradni legtöbbször?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék pozitív, kiegyensúlyozott, vidám, magabiztos személyiség lenni aki nem stresszel az új helyzeteken hanem vidáman áll hozzá 😊

Aki ilyen és tud ebben segíteni vagy van róla tanácsa légyszíves írja le


23N



2019. márc. 12. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem akadályoz meg ebben. :D
2019. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez leginkább alkati kérdés, de igen, lehet rá törekedni és lehet ebben fejlődni is.

Olvass ilyen pozitív hozzáállás témájú könyveket és találsz konkrét ötleteket, h mit csinálj!

2019. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én ilyen vagyok. Ebben a világban nagyon sok negatívum éri az embert, ha mindegyikbe "belehalnánk", előbb-utóbb rámenne az egészségünk. Tudni kell helyükön kezelni a dolgokat, és nem engedni, hogy az igazságtalanság elvegye a kedvünket gonosz és rossz emberek miatt. Persze ehhez ÖNBIZALOM és ÖNÉRTÉKELÉS kell. Az első megadja az erőt a másodikhoz, ezért fejleszteni érdemes. Nálam kialakult az a képesség, hogy lepereg rólam a bántás, mert felismerem az illető indítékait.Megtanultam az esetleges kudarcokat emelt fővel átélni, megrázni magam és továbblépni. Mások problémája nem az én gondom, miért venném magamra?
2021. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!