Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez erőszaknak, bűncelekménynek...

Ez erőszaknak, bűncelekménynek számít?

Figyelt kérdés
Ha valaki úgy megszorítja a csuklómat, hogy lila foltok keletkeztek rajta ott, ahol az ujjai voltak.

2019. márc. 12. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Bűncselekménynek semmiképp sem, még ha nem is helyén való a dolog.
2019. márc. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dornstadter ***** válasza:
14%

"bűncelekmény", jaj te kisz huncut. :D


Nem számít annak, szerintem sem.

2019. márc. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Látlelet és feljelentés. Jó esetben 8 napon belül gyógyuló, könnyű testi sértés. (Felületi hámsérülés stb)

KÖNNYŰ TESTI SÉRTÉS BTK


164. § (1) Aki más testi épségét vagy egészségét sérti, testi sértést követ el.


Nem nagy dolog, de gyakran megrángatják a terheltet. Súlyos következménye ugyan nincs az első esetnek, csak rájön, hogy ha veled szórakozik, akkor annak következménye lesz. Hidd el, pènteken négykor leül egy fáradt, alulfizetett , szép szàl tiszthez, aki a feljelemtésed miatt kell, hogy ott üljön, az tud neki olyat mondani, hogy utána messzire elkerül! ;)

2019. márc. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem számit annak jól mondták a válaszlók, nem tudom miért lettek lehúzva. A harmadik meg egy idióta...
2019. márc. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Manapság amúgy cukorból meg papírból vannak az emberek, felakarod jelenteni mert megszorította a csuklódat?

Nem tudom az előzményeket de szerintem ha ténylegesen bántani akarna akkor nem a csuklódat szorítja meg hanem mondjuk lekever egyet vagy földhöz vág, lehet hogy a BTK szerint ez már testi sértésnek számít, szerintem ez inkább egy figyelmeztető szorítás volt, valszeg nem értett "A" a szép szóból ezért "B" nyomatékosított. Mint mondtam nem ismerem az előzményeket, de olvastam már olyan kérdést amin hasonlóképp erős provokáció után meg lett szorítva a csaj csuklója, és úgy hüppögtek itt a feminácik meg a kérdező, mintha betörték volna a kérdező orrát... Közbe meg csak megszorította a csaj kezét miután az elég durván megalázta a csávót a saját családja előtt meg hisztizett a kb semmin...

2019. márc. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondom, úgy megszorította, hogy sötét foltok jelentek meg rajta (kissé be is dagadt utána).

És még akkor is folytatta, amikor mondtam neki, hogy hagyja abba, mert fáj. Ja igen, és én nő vagyok, ő meg nem, szövak elég erős.

2019. márc. 13. 07:36
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Az továbbra is ismeretlen hogy mivel sikerült kiprovokálnod ezt a reakciót.
2019. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Vetess latleletet,mert a kovetkezo egy veres lesz vagy kartores.

Ne talalkozz ilyen agressziv bunkoval.

2019. márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!