Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy adjam tudtára, hogy ne...

Hogy adjam tudtára, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Fel éve beiratkoztam egy felnőttképzésre, ahol talalkoztam egy velem egy idős lánnyal és elégge úgy nézett ki ki fogunk jönni egymással. Bár nekem már az elején furcsa volt, hogy még a wc-re is elkísért mint anno a gimiben szokták..heti két alkalommal találkozunk a suli miatt, és félreértés ne essék mert aranyos a lány nagyon csak leszívja szó szerint az energiáimat.


Reggel 8-tól este 6-ig csak magáról tud beszélni.


Adják le az anyagot akkor is beszél.


Elmeséli az életét, mutogatja az üzeneteit . 3 percre nem hagy magamra hogy nyugodtan elszivjak egy cigit.


Próbáltam már celozgatni rá hogy egyedül szeretnék kimenni(kimegyek telefonálni...ilyesmi) de jön utánam.


Oké hagyján .de még otthon is állandóan írogat, hajnali háromkor is. Elvárja hogy keresgessek meg neki ezt azt a neten és ha nemet mondok, márpedig azt mondok már akkor kiakad.


Panaszkodik hogy nincsenek barátai de közben minden hétvégén bulis képeket tölt fel.

Az elején még hívtam én is közös programokra de mindig volt valami ürügye.


És ami a legrosszabb hogy nem hallgat meg. Szóhoz sem jutok mellette és nem tudom lerázni. Nem akarok vele bunkózni, de hogy adjam a tudtára hogy végre észrevegye magát?


2019. márc. 13. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Allj elé és mondd el neki,ami zavar téged.Vagy felfogja,vagy félreáll!
2019. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos az ilyen embereknek ha szépen mondod meg neki, akkor nem fogja magát észre venni. Meg kell neki mondani, hogy idegesítő. Vagy sose voltak még igazi barátai vagy a lányokat szereti, vagyis téged..
2019. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írd meg neki,azt is,hogy személyesen nehéz lett volna elmondani...
2019. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!