Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket bántottak, hogy...

Titeket bántottak, hogy csúnya arcod van?

Figyelt kérdés
Engem gimnáziumban borzasztó módon, pedig nem vagyok egy bányarém... De aki az is, nem érdemli ezt a megalázást 4 évig.
2019. márc. 13. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem szerencsére nem. Mennyi idős vagy? F/L?:)
2019. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem csak simán azt mondogatták mindig, hogy ha szép nem vagy, legalább hülye ne legyél.
2019. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem borzasztó modon megaláztak, mindent megkaptam, amit csak embernek lehet mondani, napi szinten....
2019. márc. 13. 19:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen
2019. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bántottak. Igaz kisebb korosztály. Gimiben már érettebbek voltunk.


3 dolog van az életben, amit nem választunk:

- Hova születsz.

- Milyen külsővel születsz.

- Az orosz elnököt.


Aki "csak" szép, annak nem is kell tovább törnie magát, ő buta kis szép ember lesz.

Aki nem szép, és meg akar felelni, be akar illeszkedni, annak keményen kell dolgoznia és kitűnnie valamiben. Ezek az emberrek általában okosabbak és sikeresebbek lesznek.


De vannak buta és csúnya emberek is. Na ők hagyták el magukat.

2019. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De nem is voltam csúnya, olyan szinten bántani kellett volna... Meg ha most valakinek nem szép az arca, akkor napi 20-szor el kell mondani neki, meg megalázni, meg kaját nyomkodni belé stb.?


Meg főleg, aki tanár ezt hagyta...

2019. márc. 13. 20:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, nekem is elég sok kellemetlen élményem volt már ezzel kapcsolatban. Sokszor sajnos még ma is akad.
2019. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
Igen, alapból elég karakteres arcom van, nem egy babaszépség de így felnőttként sokan szépnek tartanak. Gyerekkoromban viszont rendszeresen bántottak, amihez hozzátett hogy 12 évesen hirtelen elborítottak az aknék amiktől csak hosszas közdelem után sikerült megszabadulni.
2019. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A középiskola ilyen, mindenhol a világon. Ne 14-18 éves hülyegyerekeketől várj tapintatot. Ha továbbtanulsz, vagy dolgozni kezdesz, ott már nem fognak bántani, még akkor sem, ha tényleg csúnya lennél. :)
2019. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mikor gimibe kerültem, egy csapat magát menőnek tartó fiú hangosan röhögve lepontozott, amikor beléptem az ajtón. Az arcomra 10-ből 2-t kaptam, a hajamra pedig egy megjegyzést, hogy "Úristen, ez pontozhatatlan... Mínusz 10." Göndör, barna, hosszú hajam volt, összegumizva, azaz teljesen átlagos. Gondoltam, tanulni megyek és nem divatbemutatóra, így nem éreztem szükségét, hogy 15 évesen 2 tonna festékkel az arcomon, meg 3 óra alatt belőtt hajjal menjek iskolába. Amint látod, néhány sekélyes f***arcú szerint ez is bűn. Nem kell ahhoz csúnyának lenni, hogy bántsanak. Ha van bármi különleges rajtad, azt egyesek már azonnal tudják piszkálni, másokat pedig kifejezetten elbűvöl. Csak az a baj, hogy aki szépnek tart téged, az nem meri neked mondani vagy nem érzi szükségesnek, hogy elmondja. Aki viszont csúnyának, az szereti gyakran közölni ezt veled. Aztán ott vannak az emberek, akik igazából nem tartanak téged rondának, csak valamiért irigyek rád és a saját lelküket nyugtatják azzal, hogy téged elhordanak mindennek.

Ne vedd magadra! Valószínűleg tényleg semmi baj nincs az arcoddal. Az ő lelkükkel (illetve annak hiányával) van baj.

2019. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!