Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az enyhe autizmus spektrum...

Az enyhe autizmus spektrum zavarnak lehet ahhoz köze, hogy felnőtt férfiként vonzódom a kifejezetten kicsiknek szánt színes aranyos mesékhez és gyermeki tulajdonságaim vanna, vagy ez egy megrekedés?

Figyelt kérdés
én diagnosztizálva vagyok, nem kitalálom hogy autizmus spektrum zavarom van, habár egyszerü ember maximum azt veszi észre, hogy néha keresem a szavakat, de amúgy pokolian nehéz az életem még így a spektrum szélén is. emellett diszgráfiás és dislexiás is vagyok. írni olvasni magamtól tanultam, sajnos nem tudták a tanárok megtanítani nekem, mert máshogy, sajátos módon tanulok :(
2019. márc. 13. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
My little pony? :D Azt már direkt felnőtt férfiaknak írják, mert rájöttek, hogy ők nézik a legtöbben. :D
2019. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt pont nem nézem.
2019. márc. 13. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a kedvenced? :)
2019. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
CN ről pl gumball, nagyfaterbátyó, meg még más csatikról shimmer and shine popples és ilyen kisebb gyerekeknek készültek, de ez csak pár ami MOST a fejembe jutott
2019. márc. 13. 21:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Nyomi szerencsétlen utazásai a kedvencem. Annnyira vicces. :D

27/f

2019. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Nyomit és a Gumballt én is szeretem, szerintem király mesék :D Egy csomó felnőtteknek szánt poén van bennük.

Meg amúgy a Nagyfaterbátyóra meg a Gumballra pont nem mondanám, hogy "olyan kis cukiszínesaranyos", meg "kicsiknek szánt mese". Még ha pl. a Teletubbykat néznéd, arra azt mondanám, hogy hmmmkay...egy kicsit fura..De ezek, amiket felsorolták, inkább idősebb korosztálynak készültek szerintem. Egy csomó felnőtt ismerősöm nézi őket.

2019. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és melyik a nyomi ? xD
2019. márc. 13. 22:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, az autizmus sokféleképpen jelentkezhet. Itt a gyakorin pl van egy arc, aki munkaügyes kérdéseket tesz fel, meg azon problémázik, hogy a mindennapi életben mennyire szerencsétlen, és hogy ez mindenki másnak a hibája rajta kívül. Örülj, ha nem ez a tag vagy, mert a leírás alapján a te személyes poklod legalább szórakoztató és változatos.
2019. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkorodban a kortársaiddal értetted jobban meg magadat, vagy a tőled idősebbekkel, vagy jóval idősebbekkel?
2019. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen összefügg szerintem. Rengeteg Aspergeres valószínűleg hasonló okokból vonzódik az animékhez, Disney rajzfilmekhez, stb. Noha egyébként sok neurotipikus is kedveli ezeket, nem kell hozzá autizmus. Bátorság viszont kell ahhoz, hogy az ember a saját érdeklődését kövesse, ne azt, amibe a neme és a kora alapján a társadalom be akarja skatulyázni.


Amúgy meg:gondolj bele, hogy akár lehetnél Zámbó Jimmy rajongó is. Szerintem tök jól jártál.

2019. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!