Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélik el a legtöbben...

Miért ítélik el a legtöbben azokat, akik beismerik, nekik igenis számít a külső?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tényleg vannak olyanok, akiket abszolút nem foglalkoztat a küllem, de személy szerint én nem tudnék olyan vonzalmat érzeni valaki iránt, aki egyáltalán nem jön be. Nincsen konkrét ideálom, minimális kikötéseim csak, de a legtöbb ember már ezt is megszólja.


Aki vakon ismerkedik neten keresztül, sosem gondol bele, hogy nem lehet ugyan olyan szexuális vonzalmat elérni majd, ha nem is tetszik az illető?


2019. márc. 14. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hazudik, aki azt mondja, hogy nem számít a külső. Valamilyen mértékben mindenkinek számít.


Netes ismerkedésnél sokan áttérnek személyes találkozásra, már az elején, így onnantól eldől minden.

2019. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de kik ítélik el?

Itt a gyakorin a sok balek? :D

Való életben szerintem senki nem tagadja, hogy fontos a külső.

2019. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!