Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzek ennyire nagy...

Miért érzek ennyire nagy féltékenységet amikor csak meg látom hogy lengén van felöltözve vagy ha más férfi nevetteti meg? és hogyan tudnák valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés

annyira dühös szokok lenni amikor olyan lengén öltözik fel pl: túl rövid a nadrágja és kint van egy kicsit a feneke vagy épp túlságosan felhúzza a nadrágot és ki rajzolódik a tevepatája (ezt alapból is utálom nem csak nála...) vagy épp átlátszó ingben van és látszik a melltartója vagy épp a dekoltázsa és még akkor is ha más nevetteti meg (az nem zavar ha más férfiakkal beszél csak egyszerűen utálom ha más varázsol mosolyt az arcára :S)


egyszerűen már nem tudok sokszor uralkodni az érzelmeimen (hozzá teszem semmiféle erőszakos cselekvésem nincs felé nézve!) + hozzá teszem hogy más lányoknál sosem zavart ha kint van a dekoltázsuk vagy ki látszik a melltartója (azt még szexinek is gondoltam) de a fenék és tevepata mutogatást mindig utáltam egyszerűen illetlen az! meg az sem zavart ha más nevetteti meg egyszerűen nevettem én is velük de nála teljesen más minden!


egyszerüen olyan nagy birtoklási vágyat érzek iránta hogy nem tudom leírni de azt sem akarom hogy úgy érezze hogy teljesen megfosztom a szabadságától, de mégis teljesen magaménak akarom tudni


valamint azt is furcsállom hogy amióta meg ismertem nem nézek rá más lányra vagy ha mégis megnézek más lányt a pillanat hevében utána tök rosszul érzem magam mert azt akarom hogy csak is az övé legyek, más iránt nem is akarok szexuális vagy érzelmi vágyat érezni csak ő iránt


esetleg valamilyen tanács hogy csillapitsam ezt vagy magyarázat hogy mitől van ez?



2019. márc. 14. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

most ez a barátnőd, vagy valaki, akiről álmodozol?

amúgy ha kint van a sgge az elég nagy rib, főleg ha munkahelyen.

2019. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy erre lehet-e univerzális, mindenkire igaz tanácsot adni, de próbáld meg tudatosítani magadban, hogy bízol benne.

Az, hogy milyen ruhát visel, tökmindegy. Mi a legrosszabb, ami egy ruha miatt történhet? Megnézi pár pasi? Had nézzék. Esetleg egy különösen kiéhezett oda is megy hozzá bepróbálkozni nála? Nem számít, a barátnőd valszeg jóval igényesebb annál, hogy komolyan vegyen egy ilyen alakot.

A beszélgetés, és mosolygás meg teljesen természetes emberi önkifejezések, és pont, hogy akkor lenne baj, ha képtelen lenne a barátnőd mással élvezni a kommunikációt.


Nyilván nincs rá 100%os garancia, hogy a kapcsolatotok örökké fog tartani, de tudatosan bíznod kell benne, mert bizalom nélkül akár most is szakíthatnátok.

Lehet, hogy ez sebezhetővé tesz, de megéri, nem?

2019. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem a bizalommal van gond csupán frusztráltan érzem emiatt magam mint egy kis gyerek...
2019. márc. 14. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
No comment...
2019. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!