Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Faji szegregáció?

Faji szegregáció?

Figyelt kérdés

A napokban nagyon fura dolgok történtek, igazából már nagyon régóta ilyen a helyzet!

A városomban vannak(arabok, feketék,kínai, japán stb). Igazából egy cselekedet nagyon zavaró számomra, amikor várom, hogy zöldre váltson a lámpa,példának felhozom-egy arab a várakozó emberek közé áll, a legtöbb ember 3 lépés távolságot tesz, én persze nem mozdultam-

Egy étterem előtt 3 férfi megvert egy színesbőrűt, csak én próbáltam megakadályozni, hogy ne verjék halálra!!! A többiek azt mondták, hogy hagyjam a francba!

Nagyon sok ember csodálkozva néz egy arab/feketére! De miért?

Ez annyira nem normális, én nem bámulom az emberek, sőt nem izgat, ha fekete, fehér, kínai vagy japán :(

Titeket nem idegesít? Vagy ilyen helyzetbe még nem keveredtetek?



2019. márc. 15. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol van ez? Csak azért mert nekem is ismerősek az ilyen dolgok...
2019. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A nézés után néha én is rosszul érzem magam. De annyira nehéz felismerni két néger/kínai eltérő vonásait, hogy gyakran meg kell néznem, hogy nem-e az egyik haverom az és sokkal tovább tart, mint egy európai emberről megállapítani, hogy ismerem-e.


A többit én Budapesten nem vettem észre, de annyit telefonozok, hogy simán lehet.

2019. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Barát barát.

Ha fekete, ha fa, ha doboz...

2019. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Ezt most találtad ki?
2019. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, évekkel ezelőtt!
2019. márc. 15. 23:03
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Tuti kamu. Főleg, hogy származása miatt vernek meg valakit.


Ha meg igaz lenne, akkor a liberális média már beharangozta volna. Én meg ilyenre nem emlékszek.


Szóval ülj le, egyes.


És nézz utána a szegregáció szó jelentésének.

2019. márc. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

Jól megtanultad, hogy mit kell csinálni. Nagyon okos, ügyes, intelligens ember vagy. Kapsz egy kekszet.


Büszke vagyok rád.

2019. márc. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hol? Magyarországon?


Tudtommal a magyarok nagyon kis százaléka utálja a mongoloidokat, szóval őket valószínűleg nagyon kis százalék inzultálja (Legalábbis engem negatív megkülönböztetés még nem ért az ázsiai vonásaim miatt) Egy két kisgyerek le ázsiaibácsizott azt kb ennyi, az araboktól meg a cigányoktól (elsősorban az utóbbitól) meg nem ok nélkül tartanak az emberek. Elég sok migráns fekete szóval simán egy kalap alá vannak véve az idecsődült arabokkal. Szóval ha Magyarországról beszélsz itt valószínűleg nagyon kevés rasszista foglalkozik ténylegesen a bőrszínnel, itt tapasztalati úton megy az utálat és az óvatosság.

2019. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem Magyarország!

Az egy dolog, hogy ti nem tapasztaltatok hasonló szituációt!

Amikor azt a színesbőrűt majdnem félholtra verték, az normális egy embertől, hogy megpróbál közbe avatkozni, hisz egy embertárs ő is! Igazából az okát nem tudom, hogy miért verték meg, de akkor nem is érdekelt, gondolkodás nélkül cselekedtem!

És tudom, hogy mi az a FAJI szegregáció! Szerintem az nem normális, hogy az embert a bőrszíne-származása- vagy épp, hogy melyik nemhez vonzódik- nem normális, hogy ezek miatt lenézik!

2019. márc. 16. 11:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egyesek akár köztetek is, csak továbbment volna, és magasról le**arta volna ami épp ott történt!
2019. márc. 16. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!