Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan nagy baj ez? Vagy mar...

Olyan nagy baj ez? Vagy mar sok? Nektek mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok. Oszinten elgondolkodtam egy dologrol. Egy 18 eves lanyto sok ha bohokas? Szeretek viccelodni, hangosan nevetni, hulyesegeken kacagni, tarsasagban fenntartani a jokedvet. Tudok nagyon dili lany lenni. Es azzt veszem eszre, hogy sokan leneznek emiatt, nemtudom.. Sok lennek? De en csak elvezem a pillanatokat es megelem. Nem fogom magamm vissza hanem kimutatom ha jokedvem van es viccelodok. Emiatt volt ra pelda, hogy az emberek elkezdtek kevesebbnek nezni? Most oszinten ez egy 18 evestol gyerekes viselkedes lenne? Nyilvan tudok nagyon komoly es lelkis lenni. De alapvetoen ilyen vidam szemelyisegem van. Remelem nagyjabol ertitek mit akarok. Szerintetek valtoztassak es vegyek vissza vagy sz*rjam le aki emiatt kevesebbnek nez. Mert igen volt ra pelda. Oszinten tudni akarom nektek mi a velemenyetek az ilyen emberekrol?

2019. márc. 16. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A túl sok már idegesítő mások számára, kicsit vegyél vissza.
2019. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Maradj vidám, és bohókás, élj úgy ahogy neked jó, akinek meg nem tetszik, az bekaphatja. Személy szerint én nem nézek le senkit, de néha lehet, hogy sok lenne az állandó vihogás.
2019. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Én személy szerint örülnék, ha lenne egy ilyen vidám, bohókás ember a baráti körömben. Mert mostanában nagyon magam alatt vagyok és feldobna.
2019. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

szerintem is add magad. az ember akkor tudja magát igazán jól érezni.


főleg ha egyébként a korodhoz kapcsolható fontosabb dolgoknak meg eleget teszel.


én is hasonló vagyok, és egyszer egy ismerősömtől ezt visszahallottam, hogy azért kerül, mert hogy hülyeségeket szoktam még mindig csinálni meg komolytalan vagyok.


ezzel szemben ő pont az ellenkezője. kívül mutatja, hogy ő milyen komoly és felnőtt, 25 éves létére meg arra nem képes, hogy elmenjen a boltba anyukája nélkül...dolgozni is csak azért dolgozik, mert az apja benyomta oda, ahol ő is dolgozik, magától nem keresett volna, mert olyan álomvilágban él, ahol minden majd az ölébe hullik.


és eközben meg ott van mindenhol ez a megfelelési kényszer, én nem bírom elképzelni, hogy ő komolyan élvezi azt, amit kifelé mutat...szóval érted, inkább legyél gyerekes és élvezd ki az életet, mint másoknak megfelelve legyél egy szürke ember, mert ennyi idősen már szerintük annak kéne lenned.

2019. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha már elérted azt a szintet hogy valaki ezt megjegyezze vagy felfigyeljen rad,akkor LEHET hogy már egy kicsit sok vagy

Látatlanban nehéz ítélni de most hirtelen a vonaton viháncolo tinilányok jutottak eszembe akik irgalmatlanul hangosan vihorasznak mindenen zavarva ezzel másokat

Ha ilyen vagy,na az mar sok egy picit

De 18 evesen (meg sehany evesen se) nem kell fapofaval fekudnod kellned,csak a gyerekes tiniviháncolást egy kicsit csillapitani,de idovel ugyis magadtol fogsz valtozni

2019. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem idegesítő. Jobban örülök,ha valaki vidám,mert akkor feldobja az én hangulatomat is.
2019. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok és ne változtass. Add magad.
2019. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a lényege az életnek. Mindegy hány éves vagy,lehetsz 30 éves a lényeg hogy TE jól érezd magad és azt hogy a tömegszellem a szürke,csőlátású emberek mit gondolnak azzal pont ne törődj. Kinek az életét éled? a sajátodat vagy beállsz a sorba és leszel te is szürke,monoton hétköznapi ember? Nem kell tartanod ettől és senkinek sem vagy felelős semmiért. Merj önmagad lenni és merj élni ez a legfontosabb és gyereknek lenni,hülyéskedni soha nem szégyen! Én kifejezetten imádom az életvidám embereket akik önmagukat adják és lesz*rják ki mit gondol mert pont hogy így boldogak...hidd el sokan irígyek rád inkább mintsem hogy lenézzenek mert hogy ők ezt nem merik megtenni mert hogy úristen mások mit fognak gondolni. :) légy hű önmagadhoz!
2019. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!