Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért foglalkoznak állandóan...

Miért foglalkoznak állandóan velem?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal foglalkozik hogy én mit csinálok illetve mint nem csinálok.


Mindig mindenbe belekötnek stb.



2019. márc. 16. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem azért foglalkozik mindig mindenki veled, mert gyakorira kiírsz kérdéseket és mindenki azt gondolja, hogy ezt azért teszed, hogy foglalkozzunk a kérdéseiddel.


Azért kötnek beléd, mert a válaszolók sokszor nem annyira magas EQ-val rendelkeznek és nem tudják megfelelően kezelni a problémás helyzeteket.


Vagy vannak esetek, amikor csak a különböző környezet miatt tűnik kötekedésnek amit írnak. Őket így nevelték és ezt próbálják átadni neked is.


Amúgy kire vonatkozott a kérdés és mibe köt bele? :)

2019. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Munkahelyen? Gondolom, mert lazsálnak és nincs más dolguk, küldd őket dolgozni.A munkájukat figyeljék, ne téged.Én is így szoktam a fz ilyen figyelő suttyókkal.
2019. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a gyakorin, és nem is a munkahelyen!
2019. márc. 16. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2019. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!