Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan lány/nő, aki...

Van itt olyan lány/nő, aki nem néz ki fiúsan (pl. nagyon rövid haj), de ennek ellenére szeret a hétköznapokban fiúsan öltözködni?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt mondjuk a férfipólók, férfiingek használatát.

2019. márc. 16. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Férfi uniformisom van, az számít? :D én már többször vásároltam a férfi részlegről, mert értelmesebb volt, mint a női.
2019. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Kifejezetten férfi cuccokat nem tudok hordani, mert női xs-es a méretem. De a ruháim fele eléggé unisex. Pl. mindig nevetek rajta, hogy nagypapámmal azonos pólókat hordunk, csak az övé három számmal nagyobb.


Van ugyan egy rakat női cipőm, de a munkahelyemen kívül, sportcipőt hordok, mert sokkal kényelmesebb. Illetve nagyon ruhákat sem. Mindig megveszem a csinosabbnál-csinosabb ruhákat is és mind ott áll a szekrényben, mert 1-1 alkalom után rájövök, hogy a nadrághoz képest mennyivel kényelmetlenebb.

2019. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

ééééén :DD ha akarod küldök privátban képeket.


széles vállam van, meg szoktam ffi ingeket, meg felsőket hordani. és hozzá meg vállig érő szőke hajam van.

2019. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) Utolsó, jöhetnek azok a képek :)
2019. ápr. 2. 09:36
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
oh atyám :)
2019. ápr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
??
2019. ápr. 4. 11:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Most már nem, de tinikoromban volt egy elég hosszú ideig tartó fiús korszakom :)


A hajam ugyan hosszú volt, mert azt nem voltam hajlandó rövidre vágatni, de az öltözködésem nagyon fiús volt :D

Bő nadrágok, bő, mintás férfi pólók, sportcipők tették ki a ruhatáramat akkoriban. Semmi pénzért sem lettem volna hajlandó bármi testhezállót, vagy szoknyát felvenni, a magassarkúról nem is beszélve :D


Egyszer a gimiben még intőt is kaptam, amiért szoknya helyett nadrágban mentem az iskolai ünnepségre :D


Sminket sem használtam soha, és a körmömet sem festettem.


Aztán valahogy fokozatosan kinőttem ebből a stílusból.


Ma már nőiesebben öltözködöm, de még mindig a kényelem a fő szempont, kedvenceim a jeggings-ek és a hosszított fazonú, de szűkebb szabású pólók, sportcipő, nyáron balerina.

Illetve a farmerszoknyákat is szívesen hordom.

2019. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jelen☝️

Főleg pólók/pulóverek terén csábulok el a férfi részlegre

Nadrágokból a leggingsek jönnek be

Ezeket hosszu pasi pulcsival hordom és deszkás cipővel

A hajam hosszu és az is marad

2019. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én :) A testalkatom igazából nagyon nőies, a hajam hosszú, de mindig összefogva hordom. Nem vagyok *vagány", a személyiségem. Senki nem mondaná rám, h pasis vagyok. Viszont legjobban a férfi ruhák tetszenek, kényelmesebbek is, egyszerűe ilyen az ízlésem. Persze van sok női cuccom is. Mikor melyikhez van kedvem.:) Viszont a smink, szoknya, egyberuha, magassarkú, körömlakk, stb már nem az én világom. A boltokban néha "beszólnak" az eladók, h "a női részleg a masik oldalon van", persze biztos jót akarnak, de elég idegesítő :(
2019. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok. :D


Csak farmernadrágot és egyszínű (fekete, fehér, kék) uniszex pólókat vagyok hajlandó felvenni.

A lábamra vagy bakancsot, vagy sportcipőt húzok.

A hajam hosszú és barna, de mindig egyszerűen összefogva viselem.

Kiöltözni utálok, ünnepségekre egy fehér inget és egy fekete farmernadrágot veszek fel, de még azt is csak azért, hogy ne csapjon az ofő cirkuszt amiatt, hogy hogy mentem el az ünnepélyre. XD

Sosem sminkeltem magam, sosem festettem a a körmömet, sosem hordtam ékszereket.

Minden nap sportolok legalább egy órát, csak olyan ruhadarabokat veszek fel, amikben lehet futni.

Sport nélkül fél napig sem bírok létezni.

A testalkatom nőies,sokak szerint szép, de én csakazért is fiús leszek, amíg élek! :D

Egyébként nagyon kemény lánynak tartom magam, nagyon jól bírom a fájdalmat is.

A viselkedésem idétlen és "kisfiús". XD

Azért szerencsére vannak hozzám hasonló barátnőim. (=


Hát, ez vagyok én.

2019. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!