Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érveket tudsz felsoroln...

Milyen érveket tudsz felsorolni a vegetáriánus életmód ellen és mellett?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Mellette: Nem kell állatoknak meghalniuk azért, hogy te ehess.

Ellene: Nem egy olcsó mulatság a vegetáriánus étkezés (legalábbis nem itt);

Hacsak nem úgy neveltek már kicsi korodtól kezdve a szüleid, hogy csak vegetáriánus ételeket etettek veled, akkor egy idő után nagyon fog hiányozni a hús íze, állaga. (Kivéve, ha az emberiségnek kb. abba a 0,0001%-ába tartozol, aki utálja a húst.)

2019. márc. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Egyáltalán nem fog hiányozni a hús. Vegetáriánusnak lenni meg semmivel sem drágább, vagy macerásabb. Vegánnak lenni már talán nehezebb, de abba is bele lehet jönni.
2019. márc. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

A lehelen vettem hust 10 even at. Mindig budos volt valamelyik,amit kaptam,hiaba nezett ki frissnek. Igy megundorodtam a hustol es ezert nem eszek szarazfoldi allatokat.

Igy felig vegetarianus lettem.

Jobb vegetarianusnak lenni. A husok szinte mindenhol budosek meg antibiotikumosak.

2019. márc. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Tudok, de nem vagyok kíváncsi a véleményemre érkező privátokra, kommentekre.
2019. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!