Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők igazából nem akarnának...

A nők igazából nem akarnának házias férfit ugye?

Figyelt kérdés

Szóval azt a fajtát aki ugyanúgy ért a háztartáshoz mint a felesége, ugyanúgy tud főzni, mosni, takarítani, elintézni minden ügyet, foglalkozni a gyerekekkel stb.


Általában ez nem úgy szokott lenni hogy az ilyen pasikat rendre kidobják a feleségek mert egyszerűen tök fura és nem férfias az ilyen?


Ez a papucs. Tehát hiába van az hogy a pasi csak döglik otthon, sörözik, este megdöngeti a nőt.


A nő meg elmondja 1000x is a barátnőinek hogy micsoda szemét disznóval él együtt de mégsem fogja kidobni mint a nagyon önálló, házias papucs férfit.



2019. márc. 17. 20:45
1 2 3
 1/21 Miss Endzsi ***** válasza:
89%
Az én barátom segít takarítani, mosogatni, ha nem így lenne, nem lenne a párom.
2019. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%

Evolúciósan az erős pasikra buknak a nők, de gyereket nevelni meg együtt élni a nőiesebb pasik a jók nekik is.


Az már más kérdés, hogy mindenkinek abból van elege ami épp van, akinek papucs a férje az alfa hímre vágyik akinek meg alfa hím a férje az meg papucsra.

2019. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, engem még sose akart kidobni. 31 éve vagyunk együtt.
2019. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

A Férjem tud főzni, mosni, takarítani, elintézni minden ügyet, foglalkozni a gyerekekkel stb. - persze csak akkor, ha szükséges, mert közösen kivesszük a reszünket a feladatokból.

Viszont nem mindig azt csinálja, amit mondok. Közösen megbeszélünk mindent. Van amikor nekem kell engednem, mert köti az ebet a karóhoz. De szerintem ez így van jól.

A papucs Férj,számomra olyan, akinek saját gondolata sem lehet és azt csinalja és akkor csinálja, amikor a felesége mondja.

Az általad említettet úgy hívják, hogy életképes.

2019. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen férfi NEM létezik, ezért irreveláns a kérdésed.


Olyan igen, aki rá van kényszerülve, hogy mossa a sz@ros alsó gatyáit, néha kisüssön egy mirelit terméket, de ennyi. Amint háziás nőt találnak (ilyet is keresnek) azonnal még lustább disznóvá vállnak.


A meleg fériak megint más tészta ugye...


Esetleg még az lehetséges, hogy valamit kompenzál vele (csoróság, kis intim méret stb.).


Nem, nem vagyok femináci,van párom több éve élünk együtt, előtte is volt több hosszabb-rövidebb kapcsolatom és a baráti/ismerős környezetemben se halottam/láttam még sosem igazi házias férfiról, mint természetes ösztön hiányzik belőlük. Nekik ez nem evoluciós szerepük. Ennyi.:)

2019. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%

Dehogynem akarnak! Ha nem akarnának, nem lennének papucsférjek.

A házias, önálló, ún. papucsférj jó dolog. Biztosítja a házat/lakást, ahol lehet aludni, ellátja a háztartást, amíg Önmegvalósító Anya az egyébként őt kb. semmibe nem néző bikájával akkorákat dug, hogy remeg belé az egész háztömb. Mindenkinek megvan a szerepe, azt kell eljátszania.

2019. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Először úgy gondoltam, hogy baromságokat fogalmazol meg a kérdésedben.

De aztán elolvastam az 5-ös kommentet...

2019. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

"Ez a papucs. "


Nem, nem ez.

2019. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-ös. 2 gyereket neveltem egyedül, muszáj volt beletanulni mindenbe. Ezeket a dolgokat megszerettem, csinálom mert jól esik. Nem mellesleg finom is lesz amit főzök. Párom meg facézik, egészségére.
2019. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan pontozzatok le, gondoltam, hogy az igazság fájni fog egyeseknek.


Tény-szerű objektív bizonyítékot senki nem tud írni! Mindig kiderül a turpisság és az ok-okozati összefüggés.

Egyszerűen elkell fogadni a női és férfi szerepeket, kevesebb válás lenne, kevesebb félárva/foglalkozás hiányos gyerek, pszichésen sérült felnőtt, magányos ember stb stb.


Érdekes az emancipáció és egyenjogúság, csak nem felel meg az evolució törvényeinek.

2019. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!