Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki jelenleg Magyarország...

Ki jelenleg Magyarország legmagasabb embere? Milyen magas lehet?

Figyelt kérdés
A március 15-i műsor tévéközvetítésén feltűnt, hogy a fellépő kórus egyik tagja mennyivel magasabb mindenki másnál. Lehet, hogy ő most az ország legmagasabb embere? Nem tudom, milyen magas, de a mellette állók a válláig (sem) értek. Pár éve volt egy kosárlabdázó, Somogyi Gergely, ma már nem aktív játékos, róla mondták, azt hiszem hogy 222 cm. Tud valaki arról, hogy van nála magasabb ember az országban?

2019. márc. 17. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég láttam egy nagyon nagyon nagyon magas embert aki lehetett vagy 250 de a nevét nem tudom. Én sem vagyok alacsony de nagyon picinek éreztem magam mellette.
2019. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg én is úgy tudom, hogy Somogyi a legmagasabb Magyarországon, a 2. helyen 221 cm-el Dobos László áll, ő 1 éve még aktív kosaras volt:

[link]


A legmagasabb magyar a világon meg Bobróczky Róbert 231 cm-el:


[link]

2019. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

1-es, azt elhiszem, hogy nagyon magas volt, de azért a 250 az túlzás. Jelenleg a világ legmagasabb embere, aki kb. ebből már jól meg is él, hogy utazgat, és mutogatja magát, az 251 cm. Tehát ha nem ővele találkoztál, akkor azért olyan 225-nél nem lehetett magasabb. Nekem már az is hihetetlenül óriási.

[link]

2-es, kösz az infókat. Kíváncsi lennék, hogy mekkora ténylegesen a különbség Somogyi és Dobos között, mert az az 1 cm lehet mérési hiba is, vagy az egyik nem húzta ki magát, a másikat vastagabb talpú cipőben mérték, stb. És vajon tényleg ők ketten a legnagyobbak, vagy van náluk nagyobb, aki kerüli a nyilvánosságot? Mint ez a fellépő márc. 15-én?

2019. márc. 24. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!