Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Marhára sérti az önérzetem....

Marhára sérti az önérzetem. Hogyan lehetne ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy helyes csaj vagyok, amit el is szoktak ismerni. Viszont nem parázom rá a smink-divatos ruha-népszerűség szentháromságára, ezért ki merek menni a sarki pékségbe otthoni ruhában, smink nélkül, kissé csapzott hajjal. Le vagyok olyankor rondázva.

Másik eset: Anyósjelölt egyik nap még helyesnek, szimpatikusnak tart, a következő alkalommal beteg voltam, amikor találkoztunk (sápadt voltam kicsit és fáradt), erre elkezdett az orrom előtt kritizálni a párjának halkan, hogy milyen csúnya vagyok. Biztos azért féltem annyira a fiát mindentől és mindenkitől, mert én OOOOLYAAAAN CSÚÚÚÚNYAAA vagyok.


Ezek az esetek nálam kiverik a biztosítékot. Nem vagyok milliomos, hogy mindig az új trendeknek megfelelő ruhákat vásároljam meg, és nem fogok 0-24ben "fullosan" lépkedni az utcán, mert én úgy nem érzem jól magam a bőrömben.

De most akkor én nem értem, hogy mi a franc van ilyenkor. Akkor öltözök át utcai ruhába és akkor sminkelek, ha suliba megyek és elintéznivalóim vannak még a városban. Na de otthon, a közértbe leszaladva gyorsan valami ennivalóért, és anyósjelöltnek minek rittyentsem ki magam?

Nem undorító dolog ez amúgy, hogy ehhez kötik a "szépséget"?

Most akkor ne engedjem el magam kicsit, ha nem akarom azt, hogy a lelkembe gázoljanak? Anyósjelölt otthon is kb kisestélyi szintű csilli-villi ruhákban tolja, meg kikenve. Nem hiszem el, hogy neki ez kényelmes.



Aztán kicsit kilépve a saját világomból, azt látom, hogy igazából sokkal több szép és arányos ember van, mint nem. Csak ott is nagyon szeretik lecsúnyázni azokat, akik ki mertek lépni az utcára 2kg vakolat nélkül.


Rohadt nagy gondok vannak ebben a világban, basszus.



#sertés #nem tudom elengedni magam
2019. márc. 18. 00:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
🙄 Félelmetes vagy
2019. márc. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Felőlem lehet a véleményük az is rólam, hogy szerintük ronda vagyok. Itt nem a véleménnyel van probléma, hanem azzal, hogy a pofámba van tolva. Tényleg kimentem olyan hajjal, olyan ruhában? Na bszki, ha nem is mondják, észre se veszem. Biztos nem vagyok azzal tisztában, hogy nem épp a legelőnyösebb megjelenésem van éppen, amikor ilyen "laza napokat" tartok. (irónia)

Amikor meg "normálisan" rendbe rakom magam, akkor jönnek az elismerő pillantások....ez annyira gusztustalan!

Mintha nem is ember lennék, hanem egy szobor, aminek azt a célt kell szolgálnia, hogy mások esztétikai igényeit kielégítse. Hát nem! El vagyok keseredve az ilyen gyökér s3ggarcok miatt. :(

2019. márc. 18. 00:36
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem simán bejön a kócos haj még utcán is de hajnali 40 perc van és hétfő. Aludj inkább :D
2019. márc. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nagy problémái, tanulj meg lezsarni másokat!

Nem értem az értetlenkedésedet, a társadalomba vagy beilleszkedsz, vagy furcsán néznek rád, ilyen egyszerű!

2019. márc. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van, egy nagyon hasznos életvezetési tanács az, hogy szarni kell mindenre.
2019. márc. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, most ezt mér kellett...
2019. márc. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Majd 18 évesen ezek a dolgok nem fognak izgatni. Magyarul, ezt majd kinövöd.
2019. márc. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 nemaRendőrség ***** válasza:

"Biztos azért féltem annyira a fiát mindentől és mindenkitől, mert én OOOOLYAAAAN CSÚÚÚÚNYAAA vagyok"


Nem teljesen értem a kauzaliátst

2019. márc. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
2019. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a dalt?

"Az aki szép, az reggel is szép,

amikor ébred még ha össze is gyűrte az ágy"

Nem a sminken vagy a ruhán múlik a szépség.

2019. márc. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!