Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A születési körülményeid...

A születési körülményeid befolyásolták valamiben a későbbi életed alakulását?

Figyelt kérdés

Akár szimbolisztikailag is. Rúzsa Magdi egyik interjújában hallottam hogy ő valami nagy anyajeggyel a száján született,amit eltávolítottak,és így szimbolisztikailag azt szűrték le belőle hogy később valami teendője lesz a beszéddel,énekkel.

Körbe érdeklődtem a barátaimnál,és némelyiküknél észrevehető valami ilyen furcsaság.

Az egyiküknek eltört a válla születés közben,felnőtt korában egy "megtört gerincű",irányítható,nincs kitartása.

A másikuk egy hatalmas hóvihar közepette született,később hideg lett a személyisége,sok zavaros esemény történt az életében,mondhatni vhiaros az élete.

Volt,aki szülés közben beszorult a szülőcsatornában,és felnőtt életében azt vette észre hogy minden akadály megtorpantja,nem tud túllélpni az akadályokon,stresszhelyzeteken,és ez nehezíti az életét.

Ilyen sztorikat tudtok?



2019. márc. 18. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem gondolom, hogy köze lenne ezeknek egymáshoz, bár biztos van valamilyen hatása a születési körülményeknek, elsősorban érzelmi.

Nekem anyám váltig állította hogy mikor megszülettem aludtam, és csodák csodájára szoktam aludni. :) Orvosi papirok szerint nem voltam oxigénhiányos és normál úton születtem, szóval elvileg sírnom kellett volna.

Van egy fehér folt a derekamon hátul, folyton nézegettem hátha felfedezek benne valami formát, de eddig semmi...

2019. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Én nem tulajdonítok neki jelentőséget, de hátha neked tetszik. Ahogy megszülettem, gügyögtem valamit. Még az orvos is meglepődött anyám elmondása alapján. Utána hetekig csendbe voltam, mint a normál csecsemők, csak akkor sírás helyett gügyögéssel beköszöntem. Pszichológus vagyok, így a kommunikáció nagy szerepet tölt be az életemben azóta is.
2019. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha belegondolunk van 7 milliárd ember, mindegyikük folyamatosan fejlődik, változik, alakul ahogy az élete is. Folyamatosan érnek mindent behatások napról napra. Így nézve sokat nem tulajdonítok az ilyen szimbólumoknak.


Főleg hogy az ilyen irányítható, megtört, zavaros, stresszes jelző alapból ráfogható az átlag emberek jelentős részére is.

2019. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kinyomtak anyából, elvettek tőle, sőt, máshoz osztottak ki másnap reggel, aki mellre tett, majd rájöttek a cserére.. A nőkkel sosem jöttem ki jól, bizalmatlan vagyok velük, egészen 29 éves koromig rettegtem a magánytól, és 2 rossz, de hosszú kapcsolatom is volt, mert nem mertem elszakadni. Gondjaim voltak az otthonom elhagyásával, a mai napig előfordul, hogy “nehezen indulok el”, de már viccesen fogom fel. 31N
2019. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
Nekem semmi különös, annyi volt hogy amikor megszülettem rózsaszín volt az íriszem és kb. körbemutogattak az orvosok. Másnapra bekékült. De semmi ilyen magasztos következményt nem tudok felmutatni belőle.
2019. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
Ja meg foggal születtem amiről váltig állították hogy majd kiesik de felnőttkoromban műttettem ki csak.
2019. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a kiírtnál sokkal később születtem meg. Cserébe mindenhonnan elkések. :(
2019. ápr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

"A születési körülményeid befolyásolták valamiben a későbbi életed alakulását?":

Igen, van egy alapbetegségem, ami által nem olyan könnyű az életem, többet kell valamiért is megküzdenem, mint egy tökéletes embernek.

2019. ápr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a leírásban elég világosan megfogalmaztam milyen típusú válaszokat várok. Köszönöm.
2019. ápr. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!