Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szólogatnak be roma fiúk?

Miért szólogatnak be roma fiúk?

Figyelt kérdés
Számtalanszor lejátszodik az mikor egyedül megyek az utcán vagy buszon vagyok (lány vagyok) beszólnak, megjegyzést tesznek, röhögnek.(szerintem rosszindulatúan) de csak ők. Nem tudom,hogy köze lehet-e ahoz, hogy egyszer nagyon csúnyán összevesztem onnan egy csajjal.( csaj állandóan belémkötött, én pedig a 10. alkalom után kikeltem magamból, beszámoltam neki amin nagyon megsértődött)Többen mondták már,hogy másoknak ezt azt pletykált, de az már régen volt meg nem hinném, hogy az egész falunak "bemutatott" volna engem.Másokat hidegen hagyom.Szerintetek velem van a baj? Volt már valaki ilyen helyzetben?
2019. márc. 18. 22:08
1 2
 1/15 Clay Morrow ***** válasza:
87%
A cigányok mindenkinek beszólogatnak.
2019. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én nem ítélek el senkit, de ez tényleg nagyon zavaró. Az is feltűnt, hogy amíg vörös hajam volt a kutyát nem érdekeltem. Mióta szőke vagyok szinte vonzom az ilyen helyzeteket. Nem hinném, hogy ennek sok köze lehet egymáshoz csak feltünt. Bár kétlem, hogy egy másik hajszín ennyire irritáló legyen.
2019. márc. 18. 22:11
 3/15 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
Tényleg mindenkinek beszólogatnak..
2019. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Mert primitív állatias ösztönlények...
2019. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez mentalitás. Az oké hogy téged ezek találtak meg (valószínű olyan környéken laksz ahol ilyen a többség.) nincs gond én is ilyen helyen lakom, de valószínű tetszel nekik és így mutatják ki hogy bejössz..lehet primitíven hangzik de ilyen is létezik..nem tudom fogalmam sincs szóval nem tudok magyarázatot adni. Erre sosem tudtam hogy miért bántják meg szólnak be a másiknak.
2019. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Kislány, nem értem ezen mit akadsz ki.


A cigányok primitív és ostoba ösztönlények.


Megértem, ha zavar, de lányként annyit tehetsz, hogy eléred, hogy leperegjen rólad, ha rosszindulatú, ha nem a beszólás. Ha meg van annyi eszed, hogy szóba állsz ilyennek, akkor magadra vess. Hidd el, sírás lenne a vége.

2019. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
100%
Tényleg ez a hobbijuk, igazából tökmindegy hogy hogy nézel ki vagy mit csinálsz, beszólogatnak mert náluk ez a menő. Nekem akkor is beszólogattak amikor gimisként smink nélkül, egyszerű hajjal, egyszerű ruhákban jártam. Sőt egyszer a buszon a tömegben kezdett el egy ilyen kultúrlény fogdosni mert épp ki volt festve a körmöm és szerinte ez azt jelentette hogy k-va vagyok és úgyis megengedem. Most meg, felnőttként felrobbannának ha nem üvöltenének utánam a fura ruháimmal és a színes hajammal. Érdekes, másokat régen se izgattam és mostanság sem, csak ők nem bírják ki hogy ne vergődjenek az utcán (lásd telefonhangszóró ugyanez, kb. mindenki kibírja hogy fülhallgatót használjon csak ezek nem). Ha szándékosan nem néz feléjük az ember, akkor provokálnak, füttyögnek, felváltva kiabálják hogy de szép vagy meg hogy de ronda, vagy egyszerűen képesek beleállni az arcodba a zebránál és ordítani hogy mitnézel?? - le kell szarni őket.
2019. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus, ennyi rasszista barmot!
2019. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
#8 Eddig semmi rasszizmus nem volt, ezek szimpla tények. Nem tudom milyen környéken élsz, ha te nem tapasztaltál még ilyesmit akkor szerencsés vagy.
2019. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igazából én sem ítélem el őket, ismerek is egy párat,nekem is be szólogatnak néha,ne vegyél róluk tudomást egy idő után csak be fejezik.
2019. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!