Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sztálin jó ember volt?

Sztálin jó ember volt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, még a gyerekei sem szerették.
2019. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt jó ember. Sokkal rosszabb volt,mint Hitler. Hitler legalább tett valami jót is. Csak sokan gonosznak állítják be. Valójában egy művelt,értelmes ember volt,aki sokat tett Németországért. Ne higyj el mindent,amit a Történelem órán mondanak,mert a fele se igaz. Helyette nézz utána a dolgoknak.
2019. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Na megjött az első fotelnáci majom.

Szóval, ha megölöm a családtagjaidat, de közben jótékonykodom, akkor jó ember vagyok? Gondolkozz már!

2019. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok náci,csak én utána néztem a dolgoknak. Attól mert,hogy azt állítom,hogy Hitler nem volt gonosz,még nem vagyok náci. Nem is rajongok érte. Úgy látszik? Csak az igazságot mondom.
2019. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Kábé annyira mint Hitler...
2019. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Mint történész mondom, igaza van a másodiknak. Hitler tényleg nem volt annyira gonosz ember mint amilyennek beállítják. Tájékozódni kéne, nem csak elhinni amit a győztesek összehazudtak
2019. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 he84 ***** válasza:
100%
Ha a kérdés komoly, akkor nézz utána a neten. Bár azóta itt már többen megírták, hogy rossz ember volt, ami valóban igaz.
2019. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

"Hitler tényleg nem volt annyira gonosz ember mint amilyennek beállítják."

Jajj, szentté ne avassuk már! Még ha nulla százalékra leszek pontozva akkor se!

Tudod a RedAlert-ben (számítógépes játék) én is odacsapok az ellenségnek. De a valóságban sosem tervelnék ki olyat, hogy na akkor rohanjuk le Lengyelországot. Valahogy az erkölcsi tartásom és az etikám NAGYON tiltakozik, hogy embereket gyilkoljunk le, és tiporjunk le mindent, miközben a terveinket megvalósítjuk...

2019. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nem véletlenül maradt fenn úgy hitler és sztálin neve,mint főgonoszok.Ez olyan,mintha osamat jó embernek akarnánk beállítani.
2019. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Hogy jó volt-e vagy rossz Hitler és Sztálin? Ez igen fogós és nehéz kérdés. Mindkettőnek van köze emberek halálához, ez tény. Mindkettő át akarta alakítani országa berendezkedését. De ugye van az a mondás, hogy minden rosszban van valami jó. Egy háború rossz dolog, sokaknak okoz szenvedést, fájdalmat, emberek halnak meg benne. De egy másik szempontból a háború jó is, hiszen segít elhullani a gyengéknek, kirostálja a betegeket, csak az erősek maradnak életben. Vagy röviden, egy háború vértisztító hatású a civilizációra és az emberi fajra nézve.

Amikor diktatúrák, keményebb idők vannak, akkor is csak ez a vértisztító vízválasztó folyamat lép életbe egy adott civilizáció történetében. Persze vannak az élén akkor is uralkodó emberek, a mi 20. századunkban ezek voltak Hitler és Sztálin. Igaz, hogy emiatt emberek millióinak vére tapad a kezükhöz, de hát valakinek el kell végezni minden piszkos munkát valamilyen módon. Ők ketten csak az emberi faj természetes szelekcióját segítették, hogy nemesbedjen az emberiség. *-*

Csak elvégezték a rájuk bízott feladatot. Az emberiség felemelkedése érdekében. Eme felsőbbrendű jóért. Gondoljatok mindig erre: a felsőbb jó... 😊

Csak emiatt csinálták. És reméljük, hogy az utókor egyszer majd hálával gondol majd rá. 🙂

2019. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!