Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit szerettek/szerettetek...

Ti mit szerettek/szerettetek jobban? Tanulni vagy dolgozni?

Figyelt kérdés
Miért?
2019. márc. 19. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Tanulni. Eddig csak olyan munkahelyem volt ahol vagy a munkát nem szerettem vagy a munkatársakat. Tanulni szeretek. Tudom, hogy "inteligensebb" leszek tőle.
2019. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozni.

Pedig a suli se volt rossz.

2019. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Tanulni, bár nem minden életszakaszomban.

Általános vagy a BSc alatt.

2019. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Dolgozni. Hiába mondták, hogy "jaj, visszasírod majd az iskolát", ez egyáltalán nincs így. Gyűlöltem a sulit, minden pillanatát. Pedig voltak barátaim, de még így se hiányzik egy kicsit se. Suli mellett is melóztam, már akkor is inkább azt választottam volna.
2019. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Dolgozni. Ha nem tetszik a munka, barmikor mehetek mashova. Raadasul nem kell koran kelnem es van autom, nem kell mindig a tomegkozlekedeshez igazodni
2019. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Felelősséggel jár mindkettő, nem tudom eldönteni, de inkább tanulni jobb volt, mert akkor még előttem állt az élet, és "csak" tanulni kellett.
2019. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Dolgozni.


Bizonyos keretek közt arra költöm a saját magam által megkeresett pénzt, amire csak szeretném. A munkaidő fix, tudom, hogy napi 8 (pénteken csak 5) órát fogok dolgozni, aztán hazatömegközlekedés, és a maradék időmet én osztom be, amikor vagy sportolni megyek, vagy filmezek/sorozatozok, vagy elintézem a házimunka teendőket. A sulit utáltam.

2019. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért arra valóban kíváncsi lennék egyébként, hogy egyesek mi alapján találnak egy választ hasznosnak, vagy nem hasznosnak (ergo miért kell lepontozni akármilyen választ) egy olyan kérdésre, amire csak szubjektív válasz létezik.
2019. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Ne foglalkozz vele, itt altalaban tetszik/ nem tetszikre hasznaljak :D
2019. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dolgozni. A sulit soha nem sírom vissza. Ritka rossz élményeim voltak ott.
2020. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!