Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogy kezeled, ha egy...

Te hogy kezeled, ha egy nagyszájú, arrogáns, provokatív személy legyeskedik körülötted?

Figyelt kérdés

Pl. a munkahelyeden, ahol nem tudod lerázni, legalábbis nem mindig.


Nyilvánvaló, hogy az ilyen emberrel úgy lehet a legjobban kitolni, ha közömbös maradsz és ignorálod őt, mert utálja, ha figyelmen kívül hagyják. De, azért valljuk be, marha nehéz higgadtnak lenni egy ilyen ember mellett, ha legszívesebben képen törölnéd. Te képes vagy fapofával hallgatni az arrogáns idióták provokatív szövegét? Ha igen, hogy?


2019. márc. 19. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szépen tűrök, nagyon nyugodt ember vagyok. Nehéz idegesíteni, de ha annyira bosszantana és napi szinten, akkor megkérném illedelmesen, hogy huzzon az anyjába, mert rohadrul nem vagyok kíváncsi egy ilyen szar evőre.
2019. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elzavarom a fenébe. Szerencsére a munkahelyemen nincs ilyen személy, de idegennek már megmondtam a magamét és elzavartam. Igaz nem engem piszkált, de ezek az emberek mindig megkapják a negatív véleményt, amit nem mindenki tud a helyén kezelni. Igyekeztem pozitív megerősítést adni neki - sajnos hiába.
2019. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Legutóbb az utcán szólított le egy férfi, tüzet kért, mondtam, hogy nem dohányzom, nincs tüzem, elkezdet követni és kérdezte, miért nem dohányzok? Válaszoltam türelmesen közben haladtam. Aztán pénzt kért gyufára, arra is válaszoltam... már a fél városon ott liheget a nyomomban és kezdtem aggódni. Én szaporáztam a lépteim és imádkoztam, hogy kopjon le. Mivel nem akartam sem verekedést, sem egyéb balhét olyan gyorsan sétáltam ahogy tudtam és kerültem az üres utcákat (ha esetleg megtámadna legyenek szemtanúk), de aztán lekopott.

Szerencsére nem kell ilyen dolgokat elviselnem minden nap, de én minél távolabb szeretek lenni ez ilyen eberektől.

2019. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!