Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az lehetséges,...

Szerintetek az lehetséges, hogy valaki azért öltözik extrémen mert nincs önbizalma?

Figyelt kérdés
Pl azért csináltat piercingeket, tetoválást extrém hajat stb
2019. márc. 19. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Általában defektes emberek szokása
2019. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Amikor én vetettem fel hasonlókat, nagyon le lettem pontozva...

Nekem úgy tűnik: valamit kompenzáli akarnak vele, mert direkt - ha csak tehetik - pl. rövidujjúban járnak, hogy minél több látszódjon a teletetovált karjukból, stb...

2019. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Lehetséges de én inkább a fordítottját vettem észre, magamon is. Aki extrém módon néz ki vagy csinál dolgokat, annak tisztában kell lennie azzal hogy megnézik, beszólnak, ítélkeznek róla vadidegenek. És ahhoz hogy ezt tudja kezelni (=le tudja szarni) ahhoz kell önbizalom. Nekem van tetkóm, színes hajam, az emberek többségéhez képest furán öltözködök, de volt egy időszakom amikor tényleg abszolút nem volt önbizalmam (gyerekkoromban) és akkor kifejezetten próbáltam láthatatlan maradni. Az volt biztonságos ha nem vesznek észre mert akkor nem tudnak bántani. Felnőttként épp azért merek úgy kinézni ahogy nekem tetszik, mert már nem félek senkitől és bízok önmagamban.
2019. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy az extrém külsőt az önbizalom hiánya okozza!

Inkább azt gondolom, hogy extrém külső, extrém belső... [és persze olyanok is vannak, akiben belül semmi extra nincs, csak egyszerű feltűnési viszketegségük van - tök átlagosak, de valahogy ki szeretnének tűnni a többi átlagos közül.]

2019. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!