Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megfigyeltem, hogy az emberek...

Megfigyeltem, hogy az emberek könnyen felismernek, megjegyeznek. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
A felismerésen/megjegyzésen azt értem, hogy anno gimiben például az angoltanár a második órán azt mondta, hogy rám és egy másik osztálytársamra emlékezett, valamint azt is megfigyeltem, hogy gyakran mosolyognak rám az emberek, ha hozzámszólnak. Szerintetek mi lehet ennek az oka?

2019. márc. 19. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akiknek pozitív kisugárzásuk van. Ez lehet az oka.
2019. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól nézel ki/Feltünő vagy
2019. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mély nyomot hagysz bennük
2019. márc. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2+3+a stílusod, a személyiséged, a hangszíned vonzó, érdekes lehet.
2019. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki. Ez nagyon pozitív, hogy ilyen könnyen emlékeznek rád. Néha én sem bánnám, ha megmaradnék egy-két ember fejében vagy odafigyelnének rám, bár nem igazán rajongok a társaságért. Minden új tanár kezdetben folyton megfeledkezik rólam, szinte mindig az én nevemet jegyzik meg utoljára, pedig semmi extra meg azért annyira nem ritka. Valószínűleg a személyiségemnek is közé van hozzá.
2019. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem lehet, hogy azért, mert furának tartanak vagy csúnyának, esetleg valami bénán néz ki rajtam?
2019. márc. 21. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
5.válaszoló vagyok. Bármi elképzelhető. Mi ezt így nem tudjuk megmondani. Inkább a környezetedben élőket kellene megkérdezni, bár nem biztos, hogy őszinte választ kapnál.
2019. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!