Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is cikinek érzi magát...

Más is cikinek érzi magát betegen?

Figyelt kérdés
Náthásan nem maradhatok otthon, viszont amikor beszélek vagy fújom az orromat látják hogy meg vagyok fázva. Egyszerűen cikinek érzem hogy meg vagyok fázva az egészségesek előtt magamat. Főleg amikor a hölgy ismerőseim meg is jegyzik. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ők megússzák a náthaszezont én meg itt fújom az orrom.

2019. márc. 20. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Én is elég sokszor. Meg tudnék ijedni magamtól, amikor hámló piros orral a tükörbe nézek.

Én sem maradhatok mindig otthon (csak olyankor szoktam, ha lázas vagyok), mert egyetemre járok, és nem maradhatok ki.

2019. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Én konkrétan nem érezném cikinek azt, hogy beteg vagyok. Inkább a tüneteit. Pl: Mikor nagy csend van és majd megfulladok, úgy köhögök vagy abban a szituban kell orrot fújni. :D
2019. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Én nem érzem cikinek. Eddigi pályafutásom során 0 betegszabit vettem ki, pedig 5 éve dolgozok.
2019. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sose vagyok beteg.
2019. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Ejjha, ez már valami. 😂
2019. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
55 éve voltam alsós. Akkoriban még nem jött divatba az étolaj, zsírral főzött mindenki, sőt tízóraira is zsíros kenyeret vittünk magunkkal. A zsírtól remekül ürült az epe, remekül megtámogatta az immunrendszert (a vírusokkal csak az epesav - valójában lúg - tud elbánni), így egy-egy influenzajárvány idején max 3-4 fő maradt otthon a 35-ból. Persze azért folyt a taknyunk, meg prüszköltünk. S mivel kivétel nem volt, mindenki megszokta, hogy a járvány alatt nátha az élet szerves része, amit nem kell szégyellni.
2019. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!