Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is undorító mikor...

Szerintetek is undorító mikor egy pár tömegközlekedési eszközön folyamatosan csókolózik?

Figyelt kérdés
Úgy hogy az tele van és szinte egymás nyakában vannak az emberek. Mert szerintem baromi gusztustalan mikor 10-15 percig azt kell hallgatni hogy ők nyalják egymást, de arrébb se lehet menni mert dugig van az egész. Hányingerkeltő. Az ilyenek mit éreznek belül? Miért nem lehet kibírni azt a rövid kis utat?
2019. márc. 20. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
mit éreznek? hát gondolom pont letojják, hogy bajod van velük.
2019. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem is zavarni szokott, szerintem kulturálatlan dolog nyilvánosan ledugni az ember nyelvét más torkán. Puszi, csók az egy dolog, de amit egyesek művelnek az kész vicc.


Az én megoldásom: elfordulok, fülhallgató elő és max hangerőn metál.

2019. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kellemetlen. Én ugyan nem közlekedési eszközön jártam így, hanem a munkahelyemen, ahol bejött két ügyfél-egy fiatal pár. Amíg intéztem a kéréseiket, addig tőlem fél méterre már majdnem feküdtek egymáson. Megkértem őket, hogy máshol folytassák a megkezdett tevékenységet. Azt mondták, hogy maradi vagyok, meg biztosan impotens. Egyik sem vagyok, de engem zavar, ha közvetlenül mellettem élnek nemi életet. Szimplán csak azért, mert nem rám tartozik.
2019. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt a gátlástalanságot tanúsítják, mint minden ilyen kifele élő senkik, nem kell az ilyeneken felhúzni magad, mivel pont az a célja ennek, hogy te is azon a szinten rekedj, élvezzék egymást, ezzel jellemzik magukat.
2019. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
A csuklósbusz közepén állok. Velem szemben szinte bekapja a nő orrát. :'D ostoba primitívek. Köptem egyet
2019. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as és a 4-es leírták a lényeget.

Tipikusan várható reakció az ilyen primitívektől az,hogy akinek nem tetszik,azzal tuti valami baj van,impotens,vagy maradi szentfazék,stb.(nyilván ilyen is van,nem cáfolom)

Amúgy belül azt érzik,hogy kevesek.És mindenáron mutatniuk kell kifelé,hogy nekik bizony van kivel.

2019. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem undorító, csak NE cuppogjanak!
2019. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
82%
Igen, az. meg felesleges is. Minek? Nem lehet azt az utat kibírni? Megfulladnak a másik nélkül? Főleg amikor cuppogtatnak vagy rosszabb esetben nyögnek is.
2019. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és még idegesítő is, főleg ha az ajtóba csinálják, és nem tudok tőlük leszállni.
2019. márc. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt még el is felejtettem említeni mikor egymás seggét fogdossák! Pont ma volt egy ilyenhez szerencsém. Hányinger.
2019. ápr. 2. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!