Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt, olyan, hogy nem csak a...

Volt, olyan, hogy nem csak a környezeteteknek, de magatoknak is hazudtatok akàr èveken, èvtizedeken keresztül? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés
Hazudtam mindenkinek, de főleg magamnak, több, mint 10 èven keresztül. Olyam szakra mentem, amiről màr akkor tudtam, hogy nem érdekel belül, több ehhez kapcsolódó tanfolyamot is elvègeztem, munkàknàl jelentkezèsekkor is egy olyan valakit szemèlyesìtettem meg, aki nem is èn vagyok. Belebetege
2019. márc. 20. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg én is ezen a hazug út mentén haladok, de felül bírálja bennem azt a semmit tevést, céltalanságot, hogy ezzel is beérem, csak kezdjek magammal valami értelmeset.
2019. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok depressziós. Nincs semmi baj. Minden jó lesz.


Nem lett.

2019. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a család normális, másoknál is ez van.
2019. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
76%
Hogy meg tudjuk oldani a családi problémákat konfliktusokat. Erős vagyok, sikerülni fog. Inkább csak hinni akartam ebben. De belebuktam.
2019. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az élet hozza a nagy őt, a munkahelyet, a felnőtt életemet, leendő családomat.

Foleg amikor gyerekként elkoltoztunk, kivancsi voltam milyen uj élmények várnak rám.


Aztán rájöttem az élet semmit nem hoz. Semmi nem jön. A legaprobb élményt is te teremted meg magadnak. Te mész elé, te nyitsz, te ismerkedsz, te futsz utana, te izzadsz meg vmiert, te csinalod, te keresed, te jelentkezel, te felvetelizel, te te te. Magátol semmi nem jön.

2019. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5. Vagyok.

Magyarán en amilyen álomhitben felnőttem hogy az élet tele van kalanddal, felnőtten kezd leesni, hogy tökre nincs, hacsak en nem csinalok magamnak kalamajkát mert csak azt tudok. Kész kaland mindig kijönni vmi veremből. Csalodás érzés. De legalabb tizenéveket hihettem vmiben.

2019. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Saját magamnak, ezért folyamatosan ezt érzem:

https://www.youtube.com/watch?v=DSsGVc3Kpms

2019. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
100%
16 évig hazudtam magamnak, hogy a családom normális, hogy másoké is ilyen csak kívülálló nem látja. Aztán felébredtem.
2019. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5 évig eljátszottam, hogy márpedig én diplomát akarok (egyetemre jártam). Valójában soha az életben egy hangyányi vágyam sem volt rá, nem is szereztem meg és nincs is rá szükségem.
2019. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Családi nyomásra elmentem egyetemre, olyan szakra, ami nem érdekelt sose. Sőt, nehéz is volt. Több, mint egy évig hazudtam mindenkinek, hogy ez egy jó szak, imádom, ezzel akarok majd foglalkozni. Aztán én is belebetegedtem, megmondtam apámnak, hogy otthagyom a sulit, életem legrosszabb 3 órás veszekedése volt, de azóta sínen van az életem. Nincs diplomám, soha nem is lesz, de legalább nem vagyok depressziós. :)
2019. jún. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!