Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem tűnik úgy, hogy ma...

Csak nekem tűnik úgy, hogy ma már gyakorlatilag nincs olyan huszonéves, aki ne lenne egyetemista vagy diplomás?

Figyelt kérdés
Mindenki egyetemre jár vagy egyetemet végzett. Végigböngészek a facebook-on és szó szerint nem találok olyan profilt, ahol ne szerepelne az illető adatainál egy felsőoktatási intézmény neve. A környezetemben se ismerek olyat fiatalt, aki nem diplomás helyen tanul vagy dolgozik. Komolyan, ennyire sok okos és motivált ember van vagy tényleg nem lehet normális életet élni diploma nélkül? Bár én is egyetemre járok, de fogalmam sincs lesz valaha diplomám, mert 6 éve szenvedek viszont azt is észrevettem, hogy a legtöbb fiatal az MSc-t is a kisujjából tudja kirázni. Ezek szerint velem van a baj.

2019. márc. 20. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
igen
2019. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Egy csomó embernek be van állítva, de nem végezte el vagy épp haszontalan diplomát csinált.
2019. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
A többségnek nincs diplomája. Persze ha egyetemista körökben mozogsz, akkor érthető, hogy az általad ismert többségnek van/lesz.
2019. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Jó lenne, de sajnos nincs így. Az emberek többségének nincs diplomája.
2019. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak neked hogy tünik igy
2019. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

ez annyit jelent, hogy elég jó háttérből jössz, ilyenek az ismerőseid.


a tények: az ország felének érettségije sincs.


a diploma leginkább származás kérdése. hova születsz.


most már nyomd végig. elemezd ki, hogy hol cseszed el. koncentráció lehet problémás pl. akkor menj könyvtárba tanulni.

2019. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
Mert olyan körökben mozogsz csak. Nekem ha belevesszük a diákmelóból megismert, kutyás, sportos stb. ismerősöket, már mindjárt a 40% diplomás/egyetemista csak.
2019. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A facebookból ne indulj, az egy eléggé zárt világ, egy információs buborék. Másrészt, ha te is egyetemre jársz, akkor már nincs min csodálkozni, hisz az ismerőseid valószínűleg nagyrészt ebből a körből kerülnek ki.
2019. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
facebookon azt is lelehet írni doktorit végzet, tanár vagyok a BME-n , a facebook nem a valóság.
2019. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!