Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a többség szerint rossz...

Ha a többség szerint rossz zenét hallgatok, akkor az rám is rossz fényt vet?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy vállald fel magad, meg ha valaki megkérdezi, hogy gáz-e, amit hallgat, mindenki azzal jön, hogy sokkal gázabb, hogy nem vállalja önmagát. De hiába mondják ezt, akkor is azt tapasztalom, hogy a legtöbben leszólják a kedvenc együttesem, és már néha el se merem mondani, mi az. Ilyenkor úgy érzem, hogy személy szerint rólam is rossz a véleményük. vagy ez nem függ össze? Ha valaki olyasmit hallgat, amit lenéztek, mit gondoltok arról az emberről?
2019. márc. 20. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Ha valaki leszólja a kedvenc zeném/bandám az meghal. Szerencsére nekem van a legjobb zenéi ízlésem ìgy nem kell aggódnom
2019. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Általános óta nem tapasztaltam ilyet. Én sok stílust szeretek, de a legtöbb ismerősömtől eltér az ízlésem, maximum akkor akadnak ki mikor összejövetelnél én keresek zenét. :D De azon kívül nincs egy rossz szavuk sem, mivel mindenki azt hallgat amit akar.
2019. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg sokat hallani ezt a "vállald fel" szöveget, meg hogy ha bújdosol az csak még rosszabb, de az igazság az, hogy gyerekkoromban a társaim nem kedveltek engem és amikor beütött a rock korszak és sok hezitálás után fel is vállaltam a társaim még kevésbé kedveltek szóval jobban jártam volna ha nem vállalom fel.

Az emberek álszentek amikor azt mondják, hogy vállald fel. Aztán még jobban utálkoznak.

2019. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Az emberek álszentek amikor azt mondják, hogy vállald fel. Aztán még jobban utálkoznak."


Ezzel nagyon egyetértek.

2019. márc. 20. 22:11
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ szerintem, hogy csak a hangzása rossz (szerintük), vagy esetleg a dalok szövegében vannak az ő elveikkel ellenétes dolgok. Ha ez utóbbi, akkor az biztosan "rossz fényt vet rád", ha előbbi, és emiatt mondjuk kiközösítenek, hát az no comment. Te ismered őket és te tudod, mennyire és milyen áron szeretnél velük barátkozni. Pl. nekem se tetszik az a zene, amit a barátaim hallgatnak, nekik se, amiket én, de hát kit érdekel, aki ilyeneken fennakad, az egyszerűen nem komplett, vagy szimplán 14 éves.
2019. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ki milyen zenét szeret, az mindenkinek a magánugye. Engem se érdekel, ha a másik olyat hallgat, amit nem szeretek, őt se érdekelje. Nem is nagyon reklámozom, max ha valaki rákérdez. Persze ha valakiről kiderul, hogy ugyanazt szereti, mint én akkor szívesen beszélgetek vele róla.
2019. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Akinek van egy külön stílusa, azok általában nem szólják le a másik ízlését.

Akik ezeket a mostani s*ar zeneket hallgatják, azoknak nem tetszik a más stílus, és ezt ki is mondják.

Egyébként senkinek semmi köze, h milyen zenét hallgatsz/hallgatok.

2019. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A zenei izlés magánügy, ameddig nem zavarsz vele másokat.

Minden zenét szeretek, kivéve a lakodalmas izét, és agybajt kapok, amikor a szomszéd egész nap hangosan hallgatja Kisgrófót (vagy mittudom én hogy hívják) és a BódéGusztit.

2019. márc. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezek is majd tipikusan tinis problémák. Ne aggódj pár év és teljesen oké lesz hirtelen amit hallgatsz...
2019. márc. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csakhogy én már nem vagyok tinédzser, és nem is ilyen szituációkban találkozom ezzel, hanem zenei fórumokon vagy zenei újságokban (régebben, ma már nme nagyon vannak).
2019. márc. 22. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!