Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért próbálna sok fiatal...

Miért próbálna sok fiatal menözni a semmire?

Figyelt kérdés
Mielőtt betámadnátok közlöm hogy én is 18 éves vagyok és a velem egy korúakról beszélek. Azt látom hogy némelyiknek semmi testi ereje, megvágnám egyszer kajak a temetőbe kötne ki, de azért olyan nagy embernek képzeli magát. Hogy ő lekoptatja a csajokat, őt irritálja ez, irritálja az, kiröhög mindenkit a háta mögött. Ha ő beszél valamiről az menő, de más az már milyen gáz.
2019. márc. 21. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Veled meg az a baj hogy azt gondolod kizárólag a fizikai erő megléte jogosít fel arra hogy kritizálj (akár jogosan) másokat vagy (akár jogosan) felsőbbrendűnek képzeld magad
2019. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést az univerzum kezdete óta kérdezik de válasz még nem érkezett rá.

Ilyenek a fiatalok. Pont. Lehet hogy valami belső probémát kompenzál így vagy így lett nevelve. Bármi is legyen a probéma forrása a gyakorin való nyüszítéssel nem fogod tudni megoldani.

2019. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamit a szülők ronthattak el az ilyen emberek nevelésében. Elhanyagolták őket, túl kritikusak voltak velük vagy elkényesztették. Valamelyik a három közül.


Mondjuk a fizikai erő nem tudom hogy jön ide, nem attól lesz valaki értékes ember mert 100 kiló, a fiatal srácok meg mindig is egyszálbelűek voltak.

2019. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Csak én szerintem eléggé megváltozna az érték rendjük ha mondjuk kiderülne hogy hiába olyan menők, meg beszélnek olyan nagyképűen, meg tudnak zordan viselkedni mert ezek a tulajdonságok abban a pillanatban nem mentik meg őt ha valaki ezt megelégeli.
2019. márc. 21. 14:08
 5/7 A kérdező kommentje:
De verekedni lehet tudni véznán is.
2019. márc. 21. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd egyszer beveri valaki a képüket és akkor majd rájönnek, hogy egy darckorszakos 5 éves viselkedésével semmire se mennek. Remélhetőleg.
2019. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kéne általánosítanod, inkább magadról beszélj! És majd ha te másképp csinálod, akkor általánosíts!


Nekem testi erőm és agyam is van, mégis ugyanolyan vagyok mint a többi fiatal,erről ennyit.

2019. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!