Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember akivel irigysé...

Van olyan ember akivel irigység miatt voltál bunkó?

Figyelt kérdés

Ez inkább lányoknak szól.


Veletek előfordult már, hogy valaki azért nem volt szimpatikus mert irigy voltál rá valami miatt? Vagy esetleg kibeszélted, utáltad, leszóltad?


Vagy van itt valaki akivel ezt tették?



2019. márc. 21. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos.

Volt pl. egy barátnőm gimiben, aki szó szerint tökéletes volt, minden dogája 100%-os volt, de ez nem annak volt köszönhető, hogy magolt, mert tényleg értette is, amiket megtanult. Sok egyéb, iskolán kívüli dologban is nagyon jártas volt. Emellett gyönyörű volt az arca is és olyan testalkata is volt, hogy akármennyit, illetve akármit evett, sose hízott el, de mégis C-kosaras mellei voltak, meg máshol is formás volt. Olyan alakja volt amúgy, mint valami élsportolónak, pedig nem sportolt semmit és ugye tesi órán minden évben meg kellett mérni a testzsír%-unkat is és mindig neki volt a legkevesebb, pedig egyáltalán nem látszott túl soványnak. Jah és ha mindez nem lenne elég, egy igazi "kocka" is volt, játszott videójátékokkal, animézett, stb. Szóval minden fiúval az osztályból volt közös témája.

Már az elején is idegesített kicsit, hogy ennyire tökéletes, de nem mutattam ki, a háta mögött se mondtam rá semmit rosszat, sőt, volt, hogy pár közös barátnőnk elkezdte szidni, hogy amúgy biztos csak azért olyan jó tanuló, mert hazamegy délután 2-kor és este 11-ig csak tanul, én meg ilyenkor mindig megvédtem. (Bár tudom, ez még nem ment fel a későbbi viselkedésemért)

Szóval akkor kezdte nagyon szúrni a csőröm, amikor elkezdtem ismerkedni egy fiúval és beleszerettem, de rájöttem, ő nem érez így irántam. Amikor megkérdeztem, miért, azt mondta, nem vagyunk szerinte annyira egy hullámhosszon, pl. mert ő imádja az animéket, én meg csak párat láttam életemben, azokat is inkább általános iskolás koromban, utána fokozatosan felhagytam az animézéssel...Meg hogy mondjuk a politikai, irodalmi, művészeti, stb. témákban nem vagyok jártas és nem lehet velem ezekről beszélni..Ja és kinézetre se jövök be neki annyira, az arcom se alapból, meg a testem is kicsit "sok neki" (ugyanis mindig is küzdöttem súlyproblémákkal és abban az időszakban is volt rajtam kb. 5-6 kg felesleg).

Na és vajon ki az, aki mindenben eleget tett volna neki? Hát még jó, hogy a barátnőm. Pedig amúgy semmi közük nem volt egymáshoz, nem is tudtak egymás létezéséről, de valamiért mégis annyira irritált a tudat, hogy ha ismernék egymást, tuti összejönnének, hogy onnantól szegény lányt én se kíméltem, amikor pár osztálytársunk nekiállt fikázni a háta mögött..Mondjuk csak a háta mögött viselkedtem így, egyébként kedves voltam vele. És igen, tudom, hogy egy f4sz vagyok.

2019. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hogyne. Sokszor. Főleg ha nem ismerem őket, leszek könnyen ilyen. Ha felismerem, hogy épp így viselkedem, igyekszem korrigálni, megállni a dolgot, de csak egy gyarló ember vagyok magam is. Sose tartottam magam jónak.
2019. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!