Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért könyvelik el a csendes...

Miért könyvelik el a csendes embereket bunkónak?

Figyelt kérdés
Legalábbis az osztálytársaim szerint bunkó aki csendes. Én is csendes ember vagyok de nem gondolom magam bunkónak.

2019. márc. 22. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ilyet még sosem hallottam. Logikai összefüggé sincs.
2019. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában a bunkókat szokták bunkónak tituálni, függetlenül attól, hogy csendes-e vagy sem. Az, hogy van egy parittya osztálytársad, még nem ok arra, hogy a véleményét kivetitsük a nagyátlag emberekre
2019. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A csendes ember is lehet bunkó és nagy száju is lehet udvarias.Ez emberi természettõl is függ.
2019. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan társaságban, ahol nincs túl nagy bizalmi kapcsolatom a tagokkal, én is csendesebb szoktam lenni, és én se gondolom magam bunkónak.

Ugyanakkor azt el kell ismerni, hogy már itt a gyakorin is rengeteg az olyan felfogású ember, aki a csendessége miatt azt hiszi magáról, hogy ő egy baromi nagy értelmiségi, érett, felnőttes gondolkodású ember, akik pedig hangosabbak, nevetgélősebbek, szeretnek nagy társasággal bandázni és bulizni járni, azok meg igénytelenek, ostobák, nem gondolnak a jövőjükre, és biztos csak szalagmunkás lesz belőlük.

A gond csak az, hogy első ránézésre senkiről sem lehet megállapítani, hogy a csendes emberek melyik táborát erősíti.

2019. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a bunkó, akinek nagy pofája van. A csendes emberek okosabbak a sok tahónál.
2019. márc. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En csendes vagyok, szeretek a hatterben lenni.De baratsagos is, meg vicces is.A munkahelyemen megfigyeltem, hogy azokkal baratkoznak szivesebben, akik hangosabbak, kozvetlenebbek es mindenen tudnak vihogni. Igy eleg maganyos vagyok , mert en nem fogom megjatszani magam.Most azon gondolkodom, hogy talan bunkonak gondolnak, mert nem szeretek a kozpontban lenni?🤔
2019. márc. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!