Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Daganatos betegséget elmondaná...

Daganatos betegséget elmondanátok a családnak már most vagy csak akkor ha már letagadhatatlan lesz?

Figyelt kérdés

Most még külső jele nincs nagyon sokat fogytam beesett arc de ezt még ki lehet magyarázni fogyókúra sok sport....


De ha belevágok a gyógykezelésbe akkor a gyógykezelés mellékhatása teljes hajvesztés stb ráadásul sok sok rosszullét és kórház azt már nem lehet titkolni.


Mikor mondjam el? most vagy akkor ha már úgyis látják?


Asszem az utóbbit választom.

Segíteni úgyse tudnak még az orvosok se biztos hogy tudnak akkor meg minek mondjam el.


2019. márc. 22. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanàm, ahogy megtudom. Meggyògyìtani ők nem fognak, de segíthetnek orvoshoz vinni meg lelkileg tanmogatni.
2019. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a kapcsolat. Ha szoros, elmondanám, ha nem, nem.
2019. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Miért titkolnád? Mi szégyellnivaló van ebben?


Természetesen feleségemnek, szüleimnek, testvéremnek azonnal elmondanám. A gyerekeim még kicsik, ha most lenne ilyen, őket hozzávetőlegesen tájékoztatnám. De ha mondjuk 15 évesek lennének, akkor nekik is ugyanúgy mindent azonnal elmondanék.

Nem tudnak segíteni? Dehogynem! Rengeteget számít a támogató családi háttér!


Olyan lemondás süt az egész nyitókérdésedből, mint aki eddig sem talált örömöt az életében, családi körében, és nem is akar meggyógyulni.

2019. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Fogalmad sincs, hogy most milyen betegség előtt állsz. Ez nem egy egyszerű megfázás, amiből egyedül is képes vagy meggyógyulni.

Ez titkolni?


"Segíteni úgyse tudnak még az orvosok se biztos hogy tudnak akkor meg minek mondjam el."

Már most meg akarsz halni? Ne légy ennyire pesszimista és negatív!

Gondolkodj pozitívan!


Lelki és fizikai támaszt tudnak adni neked. Azt hiszed, hogy tökös vagy, mert egyedül megbirkózol ezzel, hát tévedsz, jobb ha hallgatsz ránk és minél előbb közlöd mindenkivel!

2019. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"s minél előbb közlöd mindenkivel!"


Na ez az ami még forgatókönyvben sincs. Ez nem is lehetőség... ilyet akkor se tennék ha agyonvernek.

2019. márc. 22. 17:30
 6/15 A kérdező kommentje:

ÉÉÉÉÉÉÉÉSs már meg is jött az első keselyű aki a szarját akarja rám sózni


privátban.....



Az üzenet szövege: Természetes, elmondanám. Itt nincs mit takargatni. Ide csak azért írok, hogy felhívjam a figyelmed, hogy ebből is ki lehet gyógyulni.

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=f1lCNyK3ai8&t=822s

https://www.youtube.com/watch?v=A5Zt_OA-S48&t=40s“

2019. márc. 22. 17:36
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez a te dontesed. Nekem mult csutortokon hunyt el a daganatos hozzatartozom, es hat mit ne mondjak, borzaszto elmeny volt az egesz. Mindennap lefekves elott attol feltem, hogy reggel arra kelek, hogy meghalt - aztan meg reggel is az volt az elso gondolatom, hogy vajon el meg-e. Toltsd idot a csaladoddal es keszulj fel a halalra. Olvass sokat arrol amiben hiszel (nekem ez meg csaladtagkent is sokat segitett).

Nalunk a hospiceban volt egy no aki csak akkor mondta el a csaladjanak, mikor bekerult, de nem hiszem, hogy ez melto befejezes - viszont ezt mindenki maga donti el es senkinek sincs joga beleszolni. Sok sikert es ne add fel.:)

2019. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Na ez az ami még forgatókönyvben sincs. Ez nem is lehetőség... ilyet akkor se tennék ha agyonvernek."


B+, feltettél ide egy kérdést, azt írtuk, hogy igen, közöld, erre meg még mindig csak hajtogatod a saját mondókádat.


Kérdezted:

"Daganatos betegséget elmondanátok a családnak már most vagy csak akkor ha már letagadhatatlan lesz?"

Válaszok:

Mindenki elmondaná.


Akkor tulajdonképpen minek tetted fel a kérdést, ha továbbra is meg akarod magadnak tartani?


Nagyon tökösnek hiszed magad, de tévedsz!

Kérdezem: milyen kapaszkodód lesz a nehéz időszakokban? Kire fogsz támaszkodni?

Aztán meg még te leszel megsértődve, ha olyan reakciókat kapsz, hogy miért nem szóltál hamarabb, miért hazudtál nekünk az állapotodról...stb.


Én inkább a pozitív gondolkodást ajánlom, a hitet. Nem tudom, hogy a daganatnak mely fajtájában szenvedsz, de azt jobb ha tudd, hogy ugyanolyan életvitelt, mint amit betegséged előtt folytattál már nem folytathatod.


Életmódot és gondolkodásmódot kell váltanod, ha meg akarsz gyógyulni!


Csak, hogy tudd a daganat lelki eredetű betegség:

[link]

[link]

[link]

[link]


Egyébként szánalmas vagy, hogy valaki megpróbált neked segíteni és máris így reagálsz rá, ahogy tetted a 6-os válaszban.


Én a gyógygombát nem ajánlom.

De jó lehet a búzafűlé, az aloe vera, culevit, lenkei vitaminok.

És ajánlom Louise L. Hay életrajzát elolvasni, ez csak egy kis részlet:

[link]


Ez azt oldalt is ajánlom:

[link]

2019. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

" ugyanolyan életvitelt, mint amit betegséged előtt folytattál már nem folytathatod."


Ez örömmel tölt el. Másból sem állt az élet csak meló haza alvás meló haza alvás.... na és ennek lesz vége?? Hűűűűűűű de kár érte.

2019. márc. 22. 20:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Kerdezo, eddig itt meg minden valaszolo csak segiteni akart... engem beleertve. Megertem, ha most duhos vagy, de nem hinnem, hogy minden valaszra tamadassal kene reagalnod
2019. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!