Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha semmi sem tud...

Mit tegyek, ha semmi sem tud meghatni?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és hát... szerintem nekem nincs lelkem. Az érzelmek nekem mintha valami kiegészítő lenne egy játékhoz, amit nem vásároltam meg. Konkrétan elfogyott belőlem az összes érzelem, semmi nem hat már meg. Depressziósnak nem mondanám magamat,de már a saját halálom sem tud meghatni, pedig már háromszor hajtottak rajtam végre életmentő műtétet, mert annyira elhanyagoltam magam. Semmit sem változtattam. 110 kg vagyok, szétfolyok annyira kövér, hiába vagyok 190 cm mellé. Heti kétszer fürdök max, mert nem akarok több vizet pazarolni magamra. Elfogadtam, hogy sose lesz barátnőm és hogy a 40-et sem élem meg. Minden nap könnyezve kelek fel, hogy miért nem haltam meg csöndben, fájdalommentesen az álmomban, naponta 10-15-ször említem meg valakinek, hogy meg akarok halni. Folyamatosan öngyilkos gondolataim vannak, mindig csak önsajnáltatom magam. Nem tudok kimozdulni a saját konfortzónámból, nem tudom magam rávenni hogy sportoljak. Nem is fogok, mert eddig ha belekezdtem, 1 hét után feladtam, akaraterőm 0. Egyetemista vagyok, minden szabadidőmet elveszi a mérnökinformatika szak. Kollégista vagyok, hétfőtől csütörtökig nincs egy perc nyugalmam sem, semmi magányos percem és hétvégére mint a mosott ürülék, olyan vagyok. Itthon pedig egy teljesen mérgező családban élek, szerintem kevés rosszabb otthoni élet van mint a 0-24 hadi állapot. Dolgozni nem tudok elmenni mert mint írtam semmi időm és energiám nincs rá, nagyon overkill lenne. Havi keresetem jelenleg 27000 forint ösztöndíjból. Barátaim nagyon nincsenek, sosem voltak, mindig magányos farkas voltam, vagy bántalmazás középpontja. Nem tudok felállni magamért, már egyszerűen "bevettem a lekakilom tablettát" és csak vagyok. Mit tehetnék, hogy picit megváltozzak?

2019. márc. 22. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

A leírt tünetek alapján egy dámon szált meg.

Javaslom fordulj egy ördögűzőhez. Ők profik így könnyedén tudnak segíteni a problémán.

2019. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Főleg egy dámon szállt meg, ja Ferike vagyok, exöszájszbúúk meg kérem a monten bájkot, hahaa... Szerencsére atesita vagyok, szóval nagyon nem hiszek ilyen dolgokban, Isten és társai nem léteznek számomra.
2019. márc. 22. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:

#1 😂


Kapd össze magad kérdező: Növessz tököt.

2019. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Belőled is ki ölték azt a katarzist ami korábban meg volt! Na most gondolkozz el azon, miért történt meg?
2019. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért tették ezt velem, igen kisebb koromban jobb volt a helyzet, de 14 évesen teljesen elvesztettem az érzelmeket, és onnan csak rosszabbodott a helyzet.
2019. márc. 22. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj én is kb. hasonló vagyok, azt leszámítva, hogy nem vagyok kövér.


Amit tenned kéne:

-többet kéne recskáznod, az segít (sokat)

-kevesebbet kéne zabálni. Valószínű nem kockulsz eleget, ha van időd ennyit tömni a búrád.

-teljesen irreleváns a többiek véleménye

-kb. 2 naponta optimális azért fürödni. Nyilván itt se mind1 mit csinálsz, ha csak otthon ülsz akkor elég 2 naponta, amúgy ha kimégy az utcára, akkor azért célszerű fürödni.

Nyáron persze naponta kéne.

-Ha infót tanulsz, mellette keres gyakornoki állást. Mind1 ha csak gombokat adnak, de tapasztalattal sokkal könnyebb lesz az elhelyezkedés (és több lóvé is jön majd).

Plusz saját projekt is kéne. Az egyetemi tananyag semmire se elég, azzal nem lesz jó állásod.

2019. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg h nem akarsz másoknak megfelelni, mivel:

1.ez lehetetlen, mert senki nem tud másnak megfelelni.

2.akik meg más elvárásai szerint élnek, azokat kihasználják, szivatják.

3.a megfelési kényszer stresszessé tesz és csak ront a helyzeten.


És ne hallgass az ilyen 3# féle keménykedő bunkókra.

2019. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig az öngyilkossági gondolatok, érzelmi elsivárosodás, motiváció hiánya depresszióra utal. Keress fel ilyen jellegű segítséget. Egyetemen van tesi óra, vegyél fel mindig, az segít.
2019. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig depressziós vagy. Keress fel egy pszichológust!
2019. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!