Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet elfogadni egy...

Hogy lehet elfogadni egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
Mikor 25 éves korodban realizálódik benned az, hogy gyakorlatilag nincsen az életednek olyan szakasza, amit NE CSINÁLNÁL MÁSKÉPP. Azaz, szinte minden egyes percét eddigi életednek másképp csinálnád. Ezt, hogyan lehet könnyebben elfogadni, és megpróbálni azt, hogy az ember ne őrüljön ebbe bele ?

2019. márc. 23. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam régebben, hogy amilyen balszerencsés vagyok, ha lehetőséget is kapnék a változtatásra, akkor is biztos megszívnám az egészet, sőt még rosszabbul is jönnék ki belőle.

Most a kérdésed alapján csak arra, hogy végülis tökmindegy, így-úgyis halállal végződik az egész játék, legalább mondhatom, hogy hard fokozaton toltam végig :D

De amúgy általánosságbaz véve már hozzászoktam ahhoz, hogy mindig rossz döntést hozok, szval csak hátradőlök és várom a következményeit, aztán megélem azt. A lényeg, hogy ne agyalj rajta sokat, és csak sz@rd le az egészet. Végülis, mi vesztenivalód van, ha eddig mindent megbántál, vagy nem? :D

2019. márc. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jééézusom! Édes szívem, úgy fogalmazol, mintha legalább 60 éves lennél és elcseszted volna az egész életedet.

Úgy nem őrülsz bele, ha mától úgy kelsz fel, hogy mindent jobban csinálsz. Írj példákat, miket bántál meg.

2019. márc. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25 éves koromban én is igy éreztem, de most 45 éves úgy érzem minden jó volt úgy, ahogy volt. Örúlök, hogy akkor úgy csináltam ahogy, mert akkor most nem itt lennék ahol vagyok és jelenleg nagyon jól érzem magam.
2019. márc. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem a megváltoztathatatlan múlton kell keseregni, hanem a következő 50-60 évet kell másképp élni.
2019. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozz el, hogy miért is ne lehetne másképpen cselekedned? Mit kellene tenned, hogy másképp cselekedjél, Mi történne, ha rávennéd magadat, hogy másképpen cselekedjél? Mit nyersz-, és veszítesz, ha másképpen cselekedsz? Mit nyersz-, és veszítesz, ha benne maradsz az eddigi életedben?
2019. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!