Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire rosszindulatúak,...

Miért ennyire rosszindulatúak, gúnyolódók, kifigurázók, lenézők, stb. az emberek?

Figyelt kérdés
Akár hol olvasgatok legyen az bármi hír vagy fórum téma,pl egy nem mindennapi nem szokványos hír ott gúnyolódnak,viccelődnek,lenéznek,irigykednek,megszólnak,stb... mindent.Nem értem mire jó ez a rosszmájúság?Nem azt mondom régen nem csináltam néha ilyet de az utóbbi időben inkább elgondolkodom miért lehet ez és sokszor furán érzem magam emiatt a sok szarság miatt.
2019. márc. 25. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak a neten igaz, az utcán is ilyenek. Hogy miért? Csak tippelni tudok... Talán azért, mert az boldogítja őket, ha a másiknak rosszat tesznek.
2019. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%

Az, hogy neked nem tetszik az igazság, nem jelenti azt, hogy "rosszindulatúak, gúnyolódók, kifigurázók, lenézők, stb.".

Szed össze magad, és változtass, akkor majd nem fog fájni, ha megmondják a valóságot.

2019. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

# 1


Igen,az utcát nem is írtam,meg ugye élőben.Van tapasztalatom abban is.

2019. márc. 25. 14:43
 4/13 A kérdező kommentje:

# 2


Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna!

Értelmezd amit írtam,nem velem kapcsolatban szól a dolog,hanem általánosságban.

2019. márc. 25. 14:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek imádnak agresszíven beszólni, gondolom ez egyfajta biztonságérzetet ad nekik: "másik milyen ostoba/egyéb" bezzeg "én, én tudom jobban" stb. Benne van az is, hogy saját életükben rossz érzés rendet tenni, vagy azzal foglalkozni, hát foglalkoznak más vélt vagy valós hibájával.
2019. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Üdv a társadalomban. Hogy tetszik?
2019. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

# 6


Nem tetszik

2019. márc. 25. 15:56
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Az hogy te rosszindulatúnak, gúnyolódónak, kifigurázónak, lenézőnek tartod az emberek viselkedését még nem jelenti azt, hogy azok is. Elképzelhető, hogy benned (is) van hiba. (Például érzékenyen reagálsz egy helyzetben ahol szó sem volt bántásról, beszólásnak vélsz egy kritikát, a viccet én jó dolognak tartom bizonyos keretek közt).
2019. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 8


Akkor csak olvasgass kicsit pl a neten és magad is meglátod.Én nem rég olvastam egy cikket,sok elítélő gúnyos ember irkált ott is pl.

2019. márc. 25. 16:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Se nem tanultak sokan konfliktuskezelést, se megfelelő kommunikációt, így inkább az ellenségeskedéssel palástolják ezt az egészet. Meg vannak, akik szeretik, ha a másik szenved.
2019. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!