Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lemerült a telefonotok...

Ha lemerült a telefonotok vagy csak spóroltok az életerejével, nincs nálatok könyv, akkor mit csináltok a héven? 18L

Figyelt kérdés

Ha járkálok akkor tudok gondolkozni, de ülve, ha valaki elém ül nem tudom elengedni a gondolataim mert félek hogy rossz helyen fogok bámulni vagy ijesztően fogok kinézni ha esetleg rám néznének, vagy...uhh vagy az arcom resting bitch, orca nélküli felét látják az emberek és egy tanárra emlékeztetem őket... igen ez lehet hülyeség és tudatalatti volt, akit zavar azt zavarja. De akkor is halálra tudom magam unni ami egyenlő azzal hogy előjön a fóbiám mert ha barátságosan, vagy nem barátságosan felnézek valakire, vagy átfutok rajtuk ők már attól zavarbajönnek sokszor. Így ilyenkor csak alszom és meditálok így mindenki jól jár. Meg próbálom a zenét élvezni ha tudom, de mivel száraz szokott lenni a szemem, akkor már be is csukom miért ne. Csak olyan idegesítő hogy zavarbahozom az embereket ha épp nincs min gondolkodni...

Mit csináltok???

Köszi! c:



2019. márc. 25. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Hú, de ráérsz 22f
2019. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézelődök,hogy zöldeknek a fák,vagy milyen az idő stb.

Én ha unatkozom,vagy nincs mit csinálnom,akkor mindig ezt csinálom.

2019. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bambulok ki az ablakon, meg gondolkozok az élet nagy dolgain.
2019. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sokszor meg csak fáj a fejem a stressztől azért "alszom".

Hogy tudtok ennyire elmélyedten gondolkodni, emlékezni a semmin, figyelem elterelés nélkül? Valamikor ezt is lehet megszokom mert az embernek gyorsan elege lesz az aggódásból és talál vagy megoldást vagy rájön hogy nem vele van a baj hanem más az ízlése ilyesmik. Vagy a hiúság az eszközötök, az energia? Nem nem értem mi bajom már megint.

2019. márc. 25. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Vigyél magaddal mp3 lejátszót, discmant és hallgass zenét. Lehet régimódi, de egy (eredeti) CDnek általában jobb hangja van mint a telefonról lejátszott zenének.
2019. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem nem történhet meg. Nálam mindig van könyv :D
2019. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerinted hányan nézik, hogy mit csinálsz? Ha egy fél órás út alatt 1 percig néznek összesen akkor már sokat mondtam.

Gondolkozz azon, hogy mit kéne enni, kivel találkoztál régen, mikor kinek lesz valami ünnepe stb... Ne mi mondjuk már meg, hogy mire gondolj.

Amúgy soha nem spórolok a telefonnal. Jobb esetbe úgyis hazafelé megyek, hogy már ne keljen induláskor pedig soha nincs 50% alatt. Pont az ilyenek miatt. Szóval tudok hangoskönyvet, zenét vagy poadcastet hallgatni, mert mindig le van valami töltve. Ajánlom Agatha Cristie (hangos)könyveit :)

2019. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Recskázni szoktam, akkor a legjobb, ha egy fiatal lány észrevehet.
2019. márc. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!