Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok semmin sem...

Miért nem tudok semmin sem változtatni?

Figyelt kérdés

Sosem tudok időben le feküdni így fel kelni sem, miért?

Szeretnék sportolni bele is kezdek de aztán abba hagyom, miért?

Nyelvet akarok tanulni, amibe már sokszor bele is kezdtem, de aztán abba hagyom, mivel eddig a németet tanultam kevés sikerrel az iskolában is, ezért tanácsot kértem és azt mondták hogy akkor fojtassam a némettel, de az angolt több helyen használják utazáshoz is nagyon hasznos, lenne is olyan akitől talán tanulhatnék de egyszerűen nem tudom hogy mit tegyek, miért?

Be szeretném utazni az egész világot, de csak vagyok, miért?

Boldogtalannak érzem magamat már vagy 6 éve, vagy is 15 éves korom óta, vannak dolgok néha aminek örülök de aztán rosszabb lesz,miért?

Mindig csak a csokit eszem, miért?

Mindig is az a senki voltam a suliban is, miért?

Nincs erőm már semmihez, miért?

Semmi sem érdekel már lassan, miért?

Sosem volt egy igazi barátom sem, miért?

Soha sem szórakoztam úgy mint a mai fiatalok, miért?

Próbálok pozitív lenni de nem megy sokáig, miért?

Próbálok örülni az apró dolgoknak de nem nagyon megy már, miért?

Menni szeretnék csak az úton és nem szeretnék megállni, miért?

Miért szeretek ennyire vezetni?

Miért vagyok ennyire szerencsés?

Mások halálos betegek akik meg szeretnének gyógyulni és sok mindent csinálni, én egészséges vagyok és már lassan nem akarok semmit sem,miért?

Egy 21 éves gyerek,mert felnőtt az biztos hogy nem vagyok, csak papíron.



2019. márc. 25. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a saját kérdésed. Nőjj fel, akkor majd hírtelen annyira fontos lesz mindez, hogy magadtól elkezded szép sorban. A boldogtalanságnak pedig oka van, mi az?
2019. márc. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az emberi agy kenyelmes. Szeret az addig berogzitett palyakon haladni. Amit megszokott azt hivná elő ujra es ujra. Minel idosebbek vagyunk annal nehezebben valtoztat. Kb mint egy program. Gyerekkent fiatalon teleirod es rááll aitomatikusan es azt koveti.

Ehhez erzelmi csatolás is alakul. Es ugyanazokban a magadnak krealt szitukban ugyanazokat fogod erezni es ugyanugy cselekszel. Ha jo ha rossz.


Mint a mesterseges intelligencia is. Betaplalsz programokat gondolatokat es ujra es ujra azokat fogja kombinalni azok mentén halad.


Ezert nehez pl cigirol is leszokni. Az illeto nem akarja, de a programja ujra ujra ismetli.a berögzült programok a hozzajuk kapcsolodott erzetekkel egy egesz halorendszert epitenek fel. Ezt 20-50 évesen kibogozni egy pszichologus sem tudná. Az evtizedes berögzodeseket csak tunetileg kezelik.

2019. márc. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vmi ilyesmiről szol a mi a csudát tudunk a világrol c film is.
2019. márc. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1# Nem tudom erre a választ.
2019. márc. 26. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!