Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is kialakult az étkezés...

Másnak is kialakult az étkezéssel kapcsolatban valamilyen furcsa szokás?

Figyelt kérdés

Nekem az a problémám, hogy délelött nem tudok enni, és akkor se nagyon amikor mennem kell valahová.

Egyszerűen rosszul érzem magam utána, hányingerem van stb.

Valakinek van hasonló problémája az evéssel? Mit lehetne ez ellen tenni?



2019. márc. 26. 07:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én munkahelyen eleinte akkor ettem, amikor senki nem látta. Mert idegen közösségben valahogy nem merek enni :D de amint megismerem őket, ez ugyebár elmúlik :)

Talán ez az egyetlen, mert az éves olyan “természetes”, hogy máskor nem nagyon vagyok zavarban, ha éhes vagyok és ennem kell.

N

2019. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Èn pl reggelire csak édeset tudok enni, sósat egyàltalàn nem.

Plusz minden étkezést édessel kell befejeznem, még akkor is ha a kedvenc ételemet ettem.

2019. márc. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én pont, hogy minden étkezést édessel szeretek kezdeni és utána muszáj ennem valami sósat.

Zsíros, nehéz kaják után muszáj innom egy pohár tejeskávét.

2019. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csokoládéra muszáj vizet innom.
2019. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Köretfüggő vagyok
2019. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha beleharapok egy szendvicsbe, vagy félig megeszem, de már nincs időm megenni az egészet (pl annó suliban szünetben), akkor fél óra múlva már nem tudom megenni, mert undorodom tőle, mert beleharaptam.

Ha főzeléket eszek, undorodom attól, ami a kanálon ott van, ahol kezdődik a nyele, ezért, miután megkevertem, elmosom a kanalat, és ügyelek rá, hogy ne legyen újra olyan. Ugyanígy undorodom attól is, ami a tányér szélére szorul és ott marad.

2019. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:

Én reggel nem tudok enni. El kell telnie vagy 3 órának ébredéstől a kajáig de addigra már rég melóban vagyok.

Ami nekem még van:

- nem tudok menet közben enni (sokan simán eszik a fagyit vagy a szendvicset séta közben, na én nem tudok)

- ebédnél először a másodikat eszem, utána a levest mert a levessel nem lakok jól csak elveszi a helyet a rendes kaja elől

- bizonyos édességeket meghatározott módon eszek, pl. csokikra fajtánként megvan a módszer hogy melyik részét rágom le először

2019. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kiskorom óta szeretem külön enni a dolgokat. Szeretem külön érezni minden egyes résznek az ízét, mert ha keveredik, akkor sokszor elnyomja egyik a másikát. Pl. gyümölcszselés túrórudinál először leeszem a csokit, majd a túrót, utána a közepéből a zselét. Tortánál egy falat piskóta, aztán egy falat krém, aztán hab. Még akár egy Kinder Pingui-t is képes vagyok szétszedni.
2019. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ébredés után én sem tudok enni. Sőt, van, hogy egész délelőtt nem tudok. Sosem tudtam.


Nem tudok hidegen megenni olyan kaját, aminek amúgy melegnek kell lennie, pl amikor van egy kis maradék hús és kihűlt. Na én attól szabályosan oklendezek, a szagától is rosszul vagyok.


Beleharapott szendvicset én sem eszek meg órákkal később.


Mások után egyáltalán nem tudok enni, a barátom után sem, rosszul vagyok tőle.

2019. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja és undorodom mindentől, amiben valamilyen "szálak" vannak.

Pl baracklekvárban a barack húsa, vagy húsos kajakban sult paradicsom héja, szalonnában a nyúlós, rágós része

2019. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!