Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt, hogy barátok...

Mindenamihappy kérdése:

Miért hiszi azt, hogy barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

Van egy majdnem szomszéd nő, és egyik napról a másikra elkezdett írogatni, meg áthívni, ami nem is lenne olyan nagy baj. De mindig kunyerál valamit, cigit, táskát meg ilyeneket és nem úgy, hogy légyszi, hanem "ha van kedved hozhatnál át pár szál cigit"... Pfff... Mi vagyok én szeretetszolgálat? Egyáltalán nem kedvelem, nem is tartom barátnőmnek, de megbántani sem akarom, mert nem vagyok olyan, ráadásul most vált el. Sőt pletykás nagyon. Mit tegyek?

22/Lány



2019. márc. 26. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt a probléma? Valaki próbál rád akaszkodni. És? Te mit reagálsz erre?

Én szimplán nem írnék vissza, ha szól élőben meg rövid választ adok max. Ha nem szarom le teljesen.

Vannak cigányok akiket még azzal bántasz meg ha nem adod oda minden vagyonod. Akkor most nekik is oda adod mindened, csak azért hogy ne bántsd meg?

Tudod, nem tudsz senkit megbántani. Ők magukat bántják meg. Ne rendeld alá magad másoknak.

2019. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondani, hogy Te szeretnéd Vele a szomszédi viszonyt megtartani; ha valami komoly gond van, itt vagy természetesen, de megvan Neked a baráti köröd és nem érzed olyan mélynek a viszonyt, mint Ő, Neked ahhoz több idő kell , hogy ez kialakuljon és komolyabb tettek.


Arra számíts, hogy sértődés lesz a részéről, mert ezt sajnos nem lehet úgy kivitelezni, hogy ez ne legyen. De legalább nem akaszkodik tovább rád.

2019. márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy nem érsz rá,sok mindent elkell intézned, programod van, vagy egyszerűen nincs kedved társasághoz.
2019. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még had tegyem hozzá, az ilyen embereknél rend szereint az a tapasztalatom, hogy nem nagyon értik a jeleket, hogy valaki kerüli, távolságot tart, szők szavakban válaszol, stb.


Általában még számon is kérik, önmagukat áldozatnak állítják be és még inkább nyomulnak; úgy érzik, nem vagy velük egyenes.


Jobb, ha kimondod kerek-perec. Nehéz, mert az ember nem szívesen mondja ezt ki illetve elkerülhetetlen, hogy a másik fél ne sértődjön meg, de muszáj ezt meglépni.

2019. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Uhh nagyon ismerős a helyzet.. :D konkrètan a szomszèd lány az is folyton kunyermál.. ès azt hiszi barátnők vagyunk.. èn se tudom hogy koptassam le :D
2019. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kisujjadat nyújtod még neki, de hamarosan az egész karod kelleni fog majd.


Nem, nincs kedved cigit vinni neki. Max akkor, ha fizeti, mert nálad sem a bokrokon terem.

2019. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved... Bocs nincs és elintézve.
2019. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megírom majd, hogy mi lett a vége.
2019. márc. 26. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!