Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lúzer vagyok ha szeretek...

Lúzer vagyok ha szeretek segíteni másoknak, de aztán kiröhögnek, kicsúfolnak, de mégsem bánom hogy segítettem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek másoknak segíteni. Családtagoknak, barátoknak, ismerősöknek. De akár ismeretleneknek is. Kicsit béna ember vagyok, kicsi fura, nem vagyok 100%-os, kicsit fura a viselkedésem. Sokan Asperger szindrómához hasonlítják. Nagyon vidám a természetem de naív vagyok és nagyon bízok mindenkiben, hamar barátommá fogadok bárkit. Amikor segítek, nem hagyom magam kihaszálni, mert csak azt vállalom el amit akarok de azt nagyon szívesen. Viszont nagyon sokszor miután segítettem, visszahallom hogy félbolond vagyok, nem vagyok normális, egy lúzer vagyok. Akkor nem vagyok amikor több tízezreket segítek megspórolni? Kicsit rosszul esik ez, mert nekem örömet okoz amikor segíthetek.

Lúzer lehetek ha nagyon sokan így állnak hozzám?


2019. márc. 28. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te szerinted lúzer vagy? Válaszolj magad! Minden más vélemény nem számít.
2019. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az ilyet inkább csicskának nevezik.
2019. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor csicska. Ha ez az. De inkább vagyok ilyen.
2019. márc. 28. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mi jól kijönnénk :D
2019. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbálj meg ezen változtatni, mértékkel, meggondoltan segíteni másoknak, stb.
2019. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!