Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emancipáció és a modern...

Az emancipáció és a modern társadalom ellenére is a nők oltalom és védelem vágynak a férfiaktól, mert csak így tudják magukat igazán nőnek érezni?

Figyelt kérdés
Egy üzenetben kaptam pár történetet amit az illető nő szexvideók helyett olvas és kb. minden történetben előjött a védelmező pasi, azt hittem ezt talán már meghaladtuk.
2019. márc. 28. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
igen mert fizikailag masok a ferfiak,
2019. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"oltalomra és védelemre" akart lenni.
2019. márc. 28. 23:58
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Inkább: attól hogy a nők kiharcoltak maguknak lehetőségeket, a férfiak még ugyanúgy veszélyesek (ez nem csak egy férfigyűlölő kijelentés; a férfiak nem hogy vezetik az erőszakos bűntettek elkövetéseinek listáját, de ezen a ponton ők jelentik a legnagyobb fenyegetést az emberek testi épségére. Nem a vadállatok, hanem a férfiak)

Szóval számomra valamilyen szinten logikus, hogy amíg a fenyegetés él és virul, addig a nőknek biztonságérzetet ad, ha tudják, hogy az oldalukon tudhatnak egyet az "erőszakosabb" nem tagjai közül.


Ha majd nem a férfiak követik el az erőszakos bűntettek nevetségesen túlnyomó többségét, akkor valóban furcsa lesz majd, hogy a nők védelmet akarnak, de így nincs ebben semmi meghökkentő.

2019. márc. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Evolúcios dolog.
2019. márc. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Egy agyalágyult, általánosító feminista meg a komplett női nemre veszélyes, mert el akarja hitetni a nőkkel, hogy mind meg tud állni a saját lábán, ami részben valószínű igaz is, de attól még a munkaadók kb 95%-a még mindig férfi.

Majd ha a férfigyűlölő nők tudnak egy olyan szeletet kialakítani a földön, ahol csak ők élnek, ez talán sikerülhet is, a férfimentes társadalom, és boldogan élhetnek a leszboszi érzéseknek egymás között.

2019. márc. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

#3 ennek a sárdobálásnak semmi értelme. Szerintem nem a férfiak erőszakossága a központi tényező. Én a férfiakat inkább pörgősebbnek, karrieristábbnak írnám le, míg a nők inkább kispályásak.

Pl. Több mint 10szer annyi férfi kapott nobel díjat mint nő:

[link]

A te logikáddal ha megszabadulna a társadalom a férfiaktól, a tudományos élet aktivitása a tizedére esne.

És gonosz nőből van annyi mint gonosz férfiból, csak miután a nők kicsiben csinálják a bűncselekményeket, ezért őket ritkábban kapják el.

2019. márc. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

"azt hittem ezt talán már meghaladtuk"


Szerintem gyere vissza és kérdezd meg ugyanezt, akkor, amikor azt látod az ismeretségi körödben, hogy a kis gyermekes családok kb. 50 %-ában az apa van otthon Gyes-en vagy Gyeden, és a közös gyerek 7/24-ben történő ellátása mellett még főz és ellátja a háztartást, amíg a nő napi 8 órát dolgozik. xD


(És nem, ezzel nem azt akartam mondani nő létemre, hogy szerintem ez jó lenne így, és erre kéne törekedni.)

2019. márc. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 És a nobel-díjasok túlnyomó többsége fehér, szóval gondolom a fehér férfiak az intelligencia csúcsai, és még véletlenül sem azért ilyen a díjazottak felhozatala, mert fehér férfiak hozták létre a díjat fehér férfiaknak.


Inkább arról mutass egy kutatást hogy mennyivel emelkedett a nők száma a tudományos területeken az elmúlt 100 évben, mert az a mérvadó.


És azt kijelenteni, hogy az erőszakosság a férfiakra jobabn jellemző nem sárdobálás, hanem egy kőbe vésett, megmásíthatatlan tény, amit nem letagadni kéne, hanem vállalni, és törekedni ara, hogy változzatok.

Nem várhatjátok el a nőktől, hogy hunyjanak szemet afelett, hogy az erőszak minden létező formáját ti követitek el nagyobb számban, még az olyanokat is, amihez egy csepp fizikai erő sem kell (lásd: terrorizmus, fegyveres lövöldözések)

Az pedig nevetséges kijelentés, hogy a nők pooooontosan annyira agresszívak lennének, mint a férfiak. Ott az egész történelmünk bizonyítéknak, hogy ez nem így van, sőt, még te is így vélekedsz. "Ooooh a nők is gonoszak ám, csak a férfiak sokkal de sokkal jobbak a gonoszságban, ezért ez nem feltűnő"

Nonszensz.

A hibát ki kell javítani, nem pedig a szőnyeg alá söpörni, és elvárni a másiktól, hogy tettesse, hogy nincs semmi baj. Mert van. Lassan minden hétre jut egy újabb tömegmészálás, és az egész bolygó nőit riogatják a férfiakkal: minket azzal, hogy jönnek majd a migránsok és jól megerőszakolnak, más országokban pedig az fehér férfiaktól tartanak, mert ti meg mentek "egzotikus" ázsiai vagy dél-amerikai országokba gyereklányokkal szexelni szexturizmus címszó alatt.

Alig várom, hogy az egyre fejlettebb fegyvereitekkel kiirtsátok a bolygó nagy részét (mert már itt tartunk, a milleniumokon át tartó véget nem érő háborúsdi ide vezetett) aztán a civilizáció romjainál egy hozzád hasonló férfi megjegyezze, hogy "a nők is pont olyan rosszak ám, mint a férfiak... Még rosszabbak!!"


Csak... Csak ismerd be az igazságot. Nem kell több.

2019. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!